Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Blíží se hlasování o návrzích participativního rozpočtu

  • Ostrava-Jih,

3.ročník participativního rozpočtu jde do finále. V projektu Společně tvoříme Jih se o vaši přízeň bude ucházet celkem 30 projektů. O tom, které budou realizovány, rozhodnou vaše hlasy.

Začalo hlasování o projektech, které jste zaslali do 3.ročníku participativního rozpočtu. O tom, které z 30 projektů, se budou realizovat, můžete rozhodovat do 11.listopadu. Každý z vás má k dispozici 6 kladných a 3 záporné hlasy. Vše o hlasování a projektech najdete na stránkách společně tvoříme jih, Pokud nemáte internet můžete hlasovat přímo na radnici. 

“Celé hlasování bude tak jako v minulých letech probíhat elektronicky na internetu, Odkaz najdete na stránkách www.spolecnetvorimejih.cz a samozřejmě taky na našich facebookových stránkách. Tam se taky můžete dozvědět všechno o projektech, které jsou přihlášeny a taky samozřejmě jsme vydali zvláštní číslo Jižních listů, ve kterých jsou tyto projekty popsány,” uvádí Hana Tichánková, místostarostka MOb Ostrava-Jih

Pokud nemáte internet, budete moci hlasovat přímo na radnici. O tom, že má projekt Společně tvoříme Jih smysl, hovoří už zrealizované nápady z předchozích ročníků, které dělají radost dětem i dospělým. Tento týden byly slavnostně předány další dva.

Dneska jsme předávali další projekt z participativního rozpočtu na ulici Břustkové to bylo Mraveniště u sídliště, dětské hřiště. Myslím si, že velice zdařilé a pěkné a také Kuk do zeleně, což je osázení chodníčku a trávy květinama podle navrhovatelky z minulého ročníku,” dodává Hana Tichánková, místostarostka MOb Ostrava-Jih

Pestrými barvami tak ožila lokalita Edisonova Horní v Hrabůvce. 

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy