Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vítězné projekty 3.ročníku participativního rozpočtu

  • Ostrava-Jih,

A je rozhodnuto. Hlasování ve 3.ročníku participativního skončilo a my už máme jasno, které ze 30 vámi zaslaných návrhů, se budou příští rok realizovat. Jak to tedy dopadlo, to se dozvíte v následující reportáži.

Podtrženo, sečteno, svými hlasy obyvatelé Jihu poslali do úplného finále 3.ročníku projektu Společně tvoříme Jih 12 vítězných nápadů. Ty už příští rok čeká realizace. Vůbec nejvíce hlasů získala rekonstrukce fontány před poliklinikou v Hrabůvce. Celkem 1065.

Letos je změna oproti minulým ročníkům ve stanovení vítězného pořadí. Vždy uspěje ten projekt, který měl nejvíce hlasů v každé části,” říká Kateřina Šebestová, koordinátorka participativního rozpočtu

Další projekty se pak seřazují podle počtu hlasů, které jste jim dali, a to až do vyčerpání 7 milionů korun. Právě takovou částku do letošního ročníku participativního rozpočtu vložila radnice. 

“S tím, že pokud zústává částka, tak se ještě přeskakují, takže některé projekty jsme museli přeskočit, protože už se do toho rozpočtem nevešly,” dodává Kateřina Šebestová, koordinátorka participativního rozpočtu

Nejméně projektů bude tak realizováno ve Výškovicích, a to pouhý  jeden. Prima hřiště pro míčové hry. S žádným jiným nápadem ani obyvatelé Výškovic nepřišli. Všechny vítězné projekty najdete na webu společně tvoříme Jih.
Mezinárodní den Romů 2020

04.04. 13:00
Ostrava, Náměstí Svatopluka Čecha, Ostrava - Přívoz

PŘESOUVÁME!!! Diskuzní fórum E-Mobilita

16.04. 09:00
Ostrava, Černá louka v Ostravě, Pavilon A

Mallne Style s.r.o. - Slezská Ostrava
Ostrava
od 20 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Družstvo Venturer - Moravskoslezský kraj
Ostrava
od 18 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Witkowitz Mechanica, a.s. - Ostrava
Ostrava
od 23 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků