Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Advent začal na Jihu rozsvícením vánočního stromu se skřítky a andělem

  • Ostrava-Jih,

Teď zavítáme na náměstí SNP v Zábřehu, kde slavnostně rozsvítili vánoční strom. Byla to nádherná podívaná, kterou si nenechaly ujít stovky lidí.

Náměstí SNP v Zábřehu ožilo nádhernou vánoční atmosférou. První adventní neděli tady probíhal vánoční jarmark s bohatým doprovodným programem, který ukončilo slavnostní rozsvícení vánočního stromu  Lidé si tak ve stáncích mohli nakoupit nejen vánoční ozdoby a dekorace, ale také dárky a různé dobroty a nechyběla ani oblíbená ježíškova pošta.

“Letos hodně, protože dostanou děti tombolu, budou slosované, takže dostanou i dárečky Chodí už asi hodinu, největší nával už byl, ale předpokládám, že ještě dojdou ,

Některé děti jsou skromné, přejí si jeden, dva dárky, některé méně skromné. Píšou přání na dvě strany, některé menší děti mají zvláštní takové přání co si přejeme my dospělí zdraví, štěstí a pak samozřejmě ifon, takže ze všeho něco,” uvádí  Renata Balonová, Dopisy pro Ježíška

Slavnostní atmosféru si lidé vychutnávali všemi doušky. Společně si zazpívali i vánoční koledy v rámci koncertu Pavla Nováka s kapelou. 

“Už podruhé, těšíme se s malou. Mám včera jsme pekli s kolegyní. Nejraději mám vosí úly, koule a linecké.”

“Chodíme pravidelně, my bydlíme kousek, takže s dcerou, dcera je vlastně poprvé, takže chodíme a líbí Těšíme se na stromeček. Samozřejmě, kdo by se netěšil a jelikož to jsou dceřiny vlastně druhé Vánoce, tak úplně určirtě jo.”

“Určitě krásná akce, máme tady kamarády, tak jsme se těšili tady za vámi.”

“Na vánoce kdo by se netěšil, každej.”

“Líbí se nám a těšíme se asi dost.”

Pavla Nováka pak na pódiu vystřídal divadelní soubor Nahodile s pohádkou Mikuláš versus Anděl, na jejímž konci byl slavnostně rozsvícen vánoční strom.

“Advent nám přináší klid v tom celoroční shonu. Věřím, že přináší tu možnost setkání, zastavení se, přináší porozumnění, vstřícnost a pomoc potřebným. Já přeji všem občanům Ostravy-Jihu krásné vánoční svátky. Svátky, které jsou nejkrásnější, nebo patří k nejkrásnějším v roce a věřím, že budou naplněny štěstím, zdravím a láskou a právě tou kouzelnou atmosférou, neopakovatelnou atmosférou, budou takovou posilou i pro dny příští, takže přeji všem požehnané vánoce,” uvádí Dagmar Hrabovská, místostarostka MOb Ostrava-Jih

A my se samozřejmě přidáváme a přejeme krásný adventní čas

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků