Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Prázdniny na Jihu slaví úspěch. O každodenní aktivity pro děti je velký zájem

Pilotní projekt Prázdniny na JIhu vstupuje do druhé poloviny. Ta první byla velmi úspěšná a veškeré aktivity byly zcela nebo na 100 procent naplněny. A rodiče své děti mohou hlásit i na další dny.

Prázdniny na Jihu, to je každodenní program pro děti ve věku od 6 do 15 let, které tak mohou prožít prázdniny aktivně a pod dohledem. Program je opravdu pestrý a každý den jiný.

Dagmar Hrabovská, místostarostka MOb Ostrava-Jih: “Pro děti jsou připraveny na každý den další a další aktivity. Jenom namátkou připomenu. Budou to prázdniny se záchranáři, nebo dobytí pevnosti CDU, prázdninový den 2020 se zábavnou laserovou střelbou, filmová představení a spousta dalších a já tedy mohu říct. Neváhejte, podívejte se na webovou stránku prázdniny na Jihu .cz , pořád se můžete přihlašovat.”

My jsme s kamerou zavítali na Den s Tatra klubem aneb dopoledne mezi dopravními značkami, který probíhal na dopravním hřišti u ZŠ Alberta Kučery v Hrabůvce.

Dominik Koleják, Tatra club Ostrava: “Standardně hry s míčem, vyvolávka, potom různé slalomy s míčem vlastně mezi koleny, přetahovaná provazem a pak vlastně aktivity. které už jsou tady předmalované, takže takový všeobecný program ať se zabaví, nějaké ty starší hry kolektivní. Byl tu i Besip, takže měli aktivity i u toho Besipu, že poznávali značky a různé otázky vlastně ze silnic co můžou, co nemůžou na těch silnicích, takže i to poznávání vlastně silničního provozu."

Akce se zúčastnilo celkem 30 dětí a všechny si to náramně užily

Anketa: účastníci Prázdni na na Jihu: “Dobře zatím a jinak Ostrava-Jih je fakt dobrá. Dělali jsme tady nějaké hry a nějakého tady okolo soutěže a tak dále.”
“Já jsem si užila, jak jsme hráli cukr, káva, limonáda. Mi se to líbí ta hra.”
“Líbilo se mi nejvíc to, jak jsme hráli tu limonádu a pak jak jsme ještě ze začátku přišli a hráli jsme si s balóny.”
“Bylo to dobré ty míče mě bavily a taky jsme tam točili kolo štěstí a odpovídali jsme otázky. Bylo to tu super.”

Veškeré aktivity jsou zdarma a probíhat budou až do 21.srpna, kdy je ukončí závěrečná show plná zábavných her, soutěží a pohybových aktivit u kulturního domu K-trio.
Letní kino AMFI: PARAZIT

Dnes
Ostrava-Jih, Letní kino Amfi, Ostrava - Poruba

Festival her, hraček a zábavy HRAVÁ OVA

Zítra
Ostrava, Slezskoostravský hrad, Ostrava

Svatováclavský hudební festival - Závěrečný koncert

Zítra
Ostrava-Jih, Katedrála Božského Spasitele, Ostrava

BEMI INVEST EU s.r.o.;
Ostrava
od 14 600 do 22 000 Kč/měsíc

Detail

Centrum sociálních služeb Ostrava, o.p.s., Ostrava
Ostrava
od 16 500 do 16 500 Kč/měsíc

Detail

Designo rekonstrukce s.r.o. - Ostrava
Ostrava
od 26 000 do 38 100 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků