Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Už jen do neděle můžete podpořit své favority 5. ročníku projektu Náš Jih

  • Ostrava-Jih,

Hlasování do 5. ročníku participativního rozpočtu Náš Jih se pomalu chýlí ke konci. Projekty, které se vám líbí, můžete podpořit už je do této neděle. Celkem do finále postoupilo 41 projektů. Mezi ty vítězné radnice rozdělí 10 milionů korun.

Už jen do neděle 8, listopadu můžete dávat své hlasy projektům, které se vám líbí. Řeč je projektech, které jste poslali do 5. ročníku projektu Náš Jih a které následně prošly technickou analýzou. Je jich 41, umístěny jsou ve všech částech obvodu a hlasy jim můžete dávat jak pozitivní, tak negativní.

Hana Tichánková, místostarostka MOb Ostrava-Jih: “Určitě všechny chci pozvat k tomu hlasování, aby se podívali, co v jejich okolí se chystá, nebo naopak co se jim nelíbí, protože kromě 4 kladných hlasů mají i dva hlasy záporné.”

Zatímco minulý týden jsme vám představili projekty z Dubiny a Hrabůvky, dnes vám ukážeme projekty ze Zábřehu a Výškovic. Tady jsou.

Všechny projekty si můžete prohlédnout také v Jižních listech, nebo v zastřešené části nového náměstí Ostrava-Jih. A samozřejmě také na webu Náš Jih, kde najdete i veškeré podrobnosti k hlasování.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy