Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Sem s nápady. Kultura-Jih chce s vaší pomocí zatraktivnit své prostory

Kulturní dům K-trio, Komorní klub, kino Luna. To jsou zařízení, které spadají pod příspěvkovou organizaci Kultura-Jih. Ta se stará nejen o váš volný čas, ale také o vzdělávání a kulturní a společenský život v obvodu. Teď by ale na oplátku potřebovala vaši pomoc.

Máte nápad, jak zvelebit střediska kultury-Jih? Pak máte jedinečnou možnost se s ním podělit. Ocení to právě zaměstnanci, kteří v této nelehké době pracují na oživení a zútulnění všech těchto prostor.

Michaela Mahrová, ředitelka Kultury-Jih: “Zaměstnanci kultury-jih ani v dnešní době, kdy v podstatě je zcela umrtvená kultura, nezahálejí. Stále zůstáváme živým organismem a přes malé peripetie, které zažíváme, tak se snažíme dělat věci, které se v průběhu normálního života vlastně odkládají. To znamená jednak samozřejmě generální úklidy, ale dále se zabýváme všemi projekty, které máme. Snažíme se pracovat na zvelebení všech našich středisek, na zkvalitnění našich služeb.”

A právě v souvislosti se zvelebováním prostor K-tria, Komorního klubu a kina Luna uvítají vaše nápady.

Klára Žídková, vedoucí pro program a marketing: “Moc dobře si totiž uvědomujeme, že právě občané, kteří tady tráví svůj volný čas, znají naše prostory z toho uživatelského hlediska, který je mnohdy mnohem jiný než ten náš. Proto, pokud kdokoli z našich občanů má nápad, jak oživit, zútulnit, nebo změnit naše prostory, budeme moc rádi, pokud se s námi o ně podělí.”

Své podněty můžete zasílat na e-mail info@kulturajih.cz, nebo je můžete sdělit telefonicky na linku 607 063 605. Konkrétně jde o nápady ohledně dekorací, změny interiéru a nebo vybavení.

Klára Žídková, vedoucí pro program a marketing: “A třeba až pominou restrikce spojené s covidem a opět se tady setkáme v našich prostorách, řada občanů najde ty změny, které nám dali jako svůj tip.”

Možnosti jsou velké a inspiraci se meze nekladou. Jen v K-triu můžete změnit k lepšímu hlavní sál, 3 salónky, restauraci, taneční sál, nebo galerii.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy