Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hledá se nájemce pro restauraci v kulturním domě K-trio. Zavřená je už měsíce

  • Ostrava-Jih,

Městský obvod Ostrava-Jih aktuálně nabízí k pronájmu restauraci s barem v kulturním domě K-trio. na ulici Dr. Martínka v Hrabůvce. Obě zařízení jsou už několik měsíců mimo provoz a v celé budově slouží pro občerstvení jediný automat.

Kdysi hojně navštěvovaná restaurace s barem v kulturním domě K-trio už měsíce zeje prázdnotou. Uzavřena byla zejména kvůli pandemickým opatřením. To by se teď mělo změnit. Radnice se rozhodla, že ji nabídne k pronájmu.

Markéta Langrová (ANO), místostarostka MOb Ostrava-Jih: “Prostor baru, restaurace a kuchyně včetně zázemí má plochu zhruba 320 metrů čtverečních a je vybaven vzduchotechnikou a klimatizací. Prostor disponuje třemi samostatnými vstupy a jedním vnitřním výtahem, který slouží pro zásobování baru, který se nachází v 1. patře.”

Hlavní vchod pro návštěvníky se nachází ve vnitřním vestibulu budovy kulturního domu K-trio, jeden boční vchod je z ulice Dr. Martínka a druhý pak ze směru od komplexu Venuše, kde je také možnost zřízení venkovního posezení.

Markéta Langrová (ANO), místostarostka MOb Ostrava-Jih: “Kuchyně je plnohodnotně vybavena elektrickými spotřebiči a je určena i pro přípravu teplé kuchyně. Zájemci si mohou tento prostor prohlédnout, popřípadě bližší informace najdou na našich stránkách nemovitosti.ovajih.cz a svoji žádost o pronájem tohoto prostoru mohou podat do 15. července.”
Petr Bidzinski, referent vztahů s veřejností, MOb Ostrava-Jih: “Vybavena je nejen restaurace, ale i bar v patře. K dispozici je lednice, myčka i nerezové zařízení.”

Provozní doba café baru je omezena aktuální provozní dobou celého objektu. Požadavkem radnice je, aby byl otevřen v případě konání různých akcí příspěvkové organizace Kulturní zařízení Ostrava-Jih.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy