Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Restaurace K-trio v Ostravě-Hrabůvce opět vítá návštěvníky. Radnici se ji podařilo pronajmout

  • Ostrava-Jih,

V kulturním domě K-trio v Ostravě-Hrabůvce opět funguje restaurace s barem. Zatím sice jen v omezeném provozu, to chce ale nový nájemce od listopadu změnit. Dosud v celé budově sloužil pro občerstvení jediný automat.

Kdysi hojně navštěvovaná restaurace s barem v kulturním domě K-trio byla rok a půl mimo provoz. Uzavřela ji zejména pandemická opatření spojená s covidem. To se teď změnilo. Radnici se ji podařilo pronajmout.

Markéta Langrová (ANO), místostarostka MOb Ostrava-Jih: “Nás velmi těší, že se nám podařilo i v této nelehké době najít nájemce, který bude provozovat restauraci a bar v našem kulturním domě. provoz této restaurace je pro nás velmi důležitý, protože naše příspěvková organizace K-trio pořádá spoustu kulturních a společenských aktivit a samozřejmě ve svém portfoliu nabízí také prostory k pronájmu ať už to jsou salonky, nebo sál. Takže propojenost a funkčnost je pro nás velmi důležitá.”

Nájemní smlouvu oba prostory radnice s nájemcem uzavřela na dobu neurčitou.

Zdeňka Levingerová, provozní restaurace: “Nabízíme 7 druhů menu, je otevřeno každý den od půl 11 do dvou. Můžete si ji zamluvit i na různé večírky, svatby, catering. Různé akce, oslavy. Nahoře máme ještě i cafe bar, který je také k dispozici kdykoliv byste si ho chtěli pronajmout, nebo na různé oslavy, narozeniny.”

Jak to funguje? Restaurace byla dlouho zavřená.

Zdeňka Levingerová, provozní restaurace: “Asi dva roky, co byl covid a musím říct, že se to pomaličku rozjíždí a lidi teda začínají chodit. Asi jak se to obeznámí ještě teď víc, že je to znovu otevřené, tak si myslím, že jo, že výhledově do budoucna by to mohlo jít.”
Anketa: návštěvníci restaurace: “Já tady jsem dost málo, ale moji rodiče tady chodí pravidelně nějaký ten rok ještě před covidem. Byli moc smutní z toho, že se to zavřelo a teď se to otevřelo znovu, takže zase tady chodí a je to fakt skvělé a když čtu jídelní lístek, tak musím říct, že je velmi nápaditě sestavený a byla jsem tu už párkrát za tu dobu, co je to otevřené a vždycky mi chutnalo. Takže určitě bych to doporučila.”
“Jsem spokojený. Chodíme tady rádi, pěkné prostředí, čisté, pivo dobré. Nemám vůbec žádné připomínky. Personál taky velice přívětivý. Usměje se, pozdravíme se hezky, jsme tady rádi.”

Kapacita restaurace je 60 lidí a obědová menu a další podrobnosti najdete na webu a facebooku restaurace K-trio.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy