Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Radnice Mariánských Hor vzala seniory na výlet

Mariánskohorská radnice opět uspořádala výlet pro seniory. Tentokrát vyjeli za hranice Moravskoslezského kraje, a to do kraje zlínského, kde na ně čekala plavba přes Baťův kanál.

“Baťův kanál slaví 80 let od svého dovybudování, takže to byla jasná volba. Závěr našeho výletu bude v poutním místě Velehrad, kde je pohřben dr. Antonín Cyril Stojan, po kterém u nás máme pojmenováno náměstí,” řekla místostarostka MOb Mariánské Hory a Hulváky Jana Pagáčová.

O zájezdy je ze strany seniorů vždy velký zájem.

Anketa, senioři: 1. “Já se velmi těším. Jezdila jsem na Velehrad 30 roků s manželem. Teď jsem sama, tak jsem ráda, že se můžu jet podívat tam, kde jsem prožila mládí.” 2. “ohromně se těším, ale na ten kanál nejvíc.” 3. “Radnice je činná, je to dobře.”

“Pořádáme to, protože si to zaslouží. Celý život pro nás pracovali, a tak se jim to snažíme trošku nějakým způsobem vrátit. Chceme, ať mají nějaké zážitky, ať si mohou promluvit se svými přáteli, které potkají na to zájezdu. Je to počin, který by měly dělat všechny radnice, ne jenom ta naše,” sdělila starostka MOb Mariánské Hory a Hulváky Liana Janáčková.

Radnice Mariánských Hor a Hulvák pořádá výlety pro seniory vždy dvakrát ročně, a to na jaře a na podzim. Proto se už teď mohou těšit na další, podzimní zájezd.
Mezinárodní den Romů 2020

04.04. 13:00
Ostrava-Jih, Náměstí Svatopluka Čecha, Ostrava - Přívoz

JEDNÁME O NÁHRADNÍM TERMÍNU!!! / Můžem i s mužem / komedie

08.04. 19:00
Ostrava-Centrum, DK Akord, Ostrava

PŘESOUVÁME!!! Diskuzní fórum E-Mobilita

16.04. 09:00
Ostrava-Jih, Černá louka v Ostravě, Pavilon A

Liberty Ostrava a.s.,
Ostrava
od 60 000 do 80 000 Kč/měsíc

Detail

Pro Bank Security a.s., Ostrava - Mariánské Hory
Ostrava
od 18 000 do 18 500 Kč/měsíc

Detail

Erdal Tozbey, Ostrava
Ostrava
od 17 800 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků