Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vedení Mar. Hor se vydalo na obchůzku obvodu

Radnice Mariánských Hor a Hulvák má nové vedení. A aby se noví členové rady detailněji seznámili s tím, co se v uplynulých letech v obvodu podařilo a na co je třeba navázat, vydali se společně na jeho obchůzku.

“Postupně obcházíme celý obvod, díváme se na domy, které tady máme, na veřejná prostranství, na místa, kde je třeba co opravit, jaké komunikace, tak, aby všichni členové rady si dokázali udělat obrázek. Až budeme vybírat finanční prostředky, abychom dobře vybrali ty konkrétní akce. Ty požadavky na akce jsou z jednotlivých odborů obrovské, takže musíme pečlivě zvážit, do čeho se budou peníze investovat, a proto dneska děláme takovou obchůzku, abychom si ujasnili ten stav,” uvedl starosta MOb Mariánské Hory a Hulváky Patrik Hujdus.

“Jsme na ulici Knupferové, ožehavá problematika, zda-li prodej nebo oprava dvou vchodů. Je pravdou, že se to řeší dlouhodobě a my musíme k nějakému rozhodnutí dospět, takže tato dnešní obhlídka je určená k tomu, aby se rada rozhodla, jak dále,” sdělila zastupitelka MOb Mariánské Hory a Hulváky Liana Janáčková.

“Jsem velmi ráda, že rada v novém složení může navštívit místa, která jsou taková hodně diskutovaná. Budou určitě stěžejní v našem volebním období. Měli jsme se tu čest podívat i na to, co se nám povedlo v minulém volebním období, a udělat si obrázek o tom, jak bychom měli v dalších letech pokračovat,” řekla místostarostka MOb Mariánské Hory a Hulváky Jana Pagáčová.

Rozpočet bude zastupitelstvo Mariánských Hor a Hulvák schvalovat v prosinci.
Mezinárodní den Romů 2020

04.04. 13:00
Ostrava-Jih, Náměstí Svatopluka Čecha, Ostrava - Přívoz

JEDNÁME O NÁHRADNÍM TERMÍNU!!! / Můžem i s mužem / komedie

08.04. 19:00
Ostrava-Centrum, DK Akord, Ostrava

PŘESOUVÁME!!! Diskuzní fórum E-Mobilita

16.04. 09:00
Ostrava-Jih, Černá louka v Ostravě, Pavilon A

TOPTAX - účetní a daňová kancelář s.r.o.
Ostrava
od 19 100 Kč/měsíc

Detail

K.I.S.S. vzdělávání s.r.o.
Ostrava
od 100 do 130 Kč/hod.

Detail

Libor Pindur - IBEX
Ostrava
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků