Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vedení Mar. Hor se vydalo na obchůzku obvodu

Radnice Mariánských Hor a Hulvák má nové vedení. A aby se noví členové rady detailněji seznámili s tím, co se v uplynulých letech v obvodu podařilo a na co je třeba navázat, vydali se společně na jeho obchůzku.

“Postupně obcházíme celý obvod, díváme se na domy, které tady máme, na veřejná prostranství, na místa, kde je třeba co opravit, jaké komunikace, tak, aby všichni členové rady si dokázali udělat obrázek. Až budeme vybírat finanční prostředky, abychom dobře vybrali ty konkrétní akce. Ty požadavky na akce jsou z jednotlivých odborů obrovské, takže musíme pečlivě zvážit, do čeho se budou peníze investovat, a proto dneska děláme takovou obchůzku, abychom si ujasnili ten stav,” uvedl starosta MOb Mariánské Hory a Hulváky Patrik Hujdus.

“Jsme na ulici Knupferové, ožehavá problematika, zda-li prodej nebo oprava dvou vchodů. Je pravdou, že se to řeší dlouhodobě a my musíme k nějakému rozhodnutí dospět, takže tato dnešní obhlídka je určená k tomu, aby se rada rozhodla, jak dále,” sdělila zastupitelka MOb Mariánské Hory a Hulváky Liana Janáčková.

“Jsem velmi ráda, že rada v novém složení může navštívit místa, která jsou taková hodně diskutovaná. Budou určitě stěžejní v našem volebním období. Měli jsme se tu čest podívat i na to, co se nám povedlo v minulém volebním období, a udělat si obrázek o tom, jak bychom měli v dalších letech pokračovat,” řekla místostarostka MOb Mariánské Hory a Hulváky Jana Pagáčová.

Rozpočet bude zastupitelstvo Mariánských Hor a Hulvák schvalovat v prosinci.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy