Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Obyvatelé Mariánských Hor si vyrobili adventní věnec

Tu správnou atmosféru blížících se Vánoc si občané Mariánských Hor a Hulvák navodili už začátkem adventu, a to na akci, při které si mohli vyrobit svůj adventní věnec. Malí i velcí se chopili větví, drátků a lepidel a pustili se do díla.

“Jsme na akci pletení adventní věnců. Jedná se o to, aby si lidé mohli do svých domácností vyrobit nějaký pěkný adventní věneček. Tato akce začala už loni, a protože o ni byl obrovský zájem, rozhodli jsme se ji zopakovat i letos a vytvořit takovou tradici. Kromě pletení adventních věnců si mohou nazdobit perníčky nebo si vyrobit adventní tašku,” popsal starosta MOb Mariánské Hory a Hulváky Patrik Hujdus.

Veškerý materiál včetně svíček měli lidé k dispozici zcela zadarmo. Jediné, co si tak museli na akci přinést byl vlastní nápad, jak by měl jejich věnec vypadat.

Anketa, účastníci akce: 1. “Je to fajn. Jsou tu děti, je to veselé.” 2. “Chci si to zkusit. Líbí se mi to.” 3. “Chci si zkusit plést z těch větviček. Až to vyrobíme, bude to hezké.”

Poté, co si lidé upletli svůj adventní věnec, se mohli v podvečer zúčastnit i slavnostního rozsvícení vánočního stromu, které proběhlo na Hozově ulici před farou, a užít si doprovodný program.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy