Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Mariánské náměstí hostilo Velikonoční jarmark

Atmosféra Velikonoc dýchla na všechny, kteří 16. dubna navštívili nově zrekonstruované Mariánské náměstí. Probíhal tam totiž Velikonoční jarmark.

“Nacházíme se na historicky prvním velikonočním jarmarku, který se koná na nově zrekonstruovaném Mariánském náměstí. Dosud jsme jarmarky uspořádávali v jiném místě, ale teď jsme velmi rádi, že letos můžeme slavit velikonoční svátky v tomto prostoru,” řekl starosta MOb Mariánské Hory a Hulváky Patrik Hujdus.

Na návštěvníky Velikonočního jarmarku čekala nabídka velikonočního zboží, pochutin a nápojů. Shlédnout mohli také ukázku tradičních lidových řemesel. Děti si užily hlavolamy, soutěže i kolotoč. Nechyběl samozřejmě ani doprovodný program na jevišti. 

Anketa, návštěvníci Velikonočního jarmarku: 1. “Je to tu pěkné. Zazpíváme si, je to fajn.” 2. “Je to pěkné místo na scházení lidí, určitě.” 3. “Je to skvělé. Náměstí mně vyhovuje.”

“Je to moc krásná akce. Já jsem ji tenkrát organizovala s pomocí vedení obvodu před pěti lety poprvé a to se začínalo v takových skromných poměrech, bylo škaredé počasí, byla jsem z toho nešťastná. Teď musím říct, že to bylo rok od roku lepší a lepší a dneska to nemá chybu,” řekla místostarostka MOb Mariánské Hory a Hulváky Jana Pagáčová.

Akce se nadmíru vydařila a jen potvrdila záměr vedení obvodu pořádat další podobné akce právě na nově zrekonstruovaném náměstí.
SALEX-STAV s.r.o..
Ostrava
od 20 000 Kč/měsíc

Detail

EVD SPOLEK CZ s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 16 800 Kč/měsíc

Detail

RAUDO - výrobní družstvo invalidů, Ostrava
Ostrava
od 8 400 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků