Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Přímo z pekařského auta ukradl muž v Ostravě dvě bedny plné pečiva a balených kynutých knedlíků

Jednu bednu plnou pečiva a druhou kynutých balených knedlíků ukradl přímo z pekařského auta ve středu brzy ráno muž v Ostravě-Mariánských Horách. Zadrželi ho náhodou kolem projíždějící policisté. Bedny pak našli opodál schované v křoví.

Vynikající práci odvedla policejní hlídka ve středu před čtvrtou hodinou ráno. Projížděla zrovna ulicemi Mariánských Hor, když si všimla dvou podivně postávajících a nervózně se rozhlížejících mužů na chodníku.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Díky místní a osobní znalosti věděli, že se jedná o závadové osoby s trestnou minulostí, proto se rozhodli zkontrolovat dvojici i okolí."

Vzápětí se policisté nestačili divit. V křoví opodál totiž našli dvě plastové přepravky plné pečiva a balených plněných kynutých knedlíků.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Jeden z mužů policistům tvrdil, že přepravky našel u popelnice, která stála vedle večerky. Následným šetřením však bylo zjištěno, že jeden z mužů měl vniknout do zaparkované dodávky a z úložného prostoru odcizit dvě plné přepravky zboží."

Policisté později zjistili, že přepravky zmizely ze zaparkované pekařské dodávky, ze které je ukradl právě jeden z podezřelých mužů. Druhý se s ním potkal až chvíli potom.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Policisté ve zkráceném přípravném řízení sdělili muži ročníku 1982 podezření ze spáchání z přečinu krádež. Vzhledem k tomu, že byl v minulosti za obdobný čin potrestán a odsouzen, hrozí mu nyní pobyt za mřížemi až na tří roky."

Pekárně vznikla škoda ve výši 600 korun. I přesto, že není vysoká, pokud by se na zloděje nepřišlo, pravděpodobně by šla na vrub řidiči dodávky, který by mohl být například křivě obviněn z krádeže nebo ztráty zboží.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy