Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Mariánské Hory a Hulváky ožijí kulturními akcemi

Mariánskohorská radnice má letos v plánu nejen spoustu investičních akcí, ale také kulturních a volnočasových. Na své si tak přijdou nejen rodiny s dětmi, nebo senioři, ale úplně všichni, co se rádi baví.

Patrik Hujdus, starosta MOb Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky: “Kdybych měl vyjmenovat některé vybrané akce, tak to může být například mariánskohorský ples, který se uskuteční na konci března v hotelu Harmony club. Plánujeme například taky pálení čarodějnic, velikonoční jarmark, plánujeme akci, která se v loňském roce velmi povedla, a to Putování se strašidly.”

Součástí akce Pálení čarodějnic bude také pokus o vytvoření českého rekordu v počtu čarodějnic na jednom místě. Na léto se pak chystá i sochařské sympozium a také festival Folková dolina, který loni sklidil velký úspěch.

Zdeněk Pavlíček, kulturní management, MOb Mariánské Hory a Hulváky: “Kromě folku je tady spousta příznivců rockové muziky, takže jsme se rozhodli, že připravíme někdy na červen zřejmě rockový koupák. Podíváme se zpátky na koupaliště na Hulváky. Myslím si, že to prostředí bude pro rockový festival úplně úžasné.”
Jana Pagáčová, místostarostka MOb Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky: “Pro naše seniory nebude chybět oblíbený výlet v květnu a rovněž myslíme na naše děti a jejich rodiče a máme naplánované ozdravné pobyty pro naše děti z MŠ na Bílé a v Luhačovicích, které jsou velmi oblíbené.”

Kalendář akcí na celý letošní rok už brzy najdete ve svých poštovních schránkách. Zároveň vznikne na webu radnice i speciální kalendárium, ze kterého si budete moci své vybrané akce plánovat do kalendářů v mobilních telefonech.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy