Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Porubu ovládl největší nohejbalový turnaj v MS kraji Poruba Open

Porubu ovládl největší nohejbalový turnaj v MS kraji Poruba Open. Letos se ho zúčastnilo 33 týmů, z toho 11 profesionálních a rozhodně se bylo na co dívat.

Dva dny plné sportovních zážitků nabídl už tradiční nohejbalový turnaj Poruba Open, který probíhal na hřišti Základní školy Ukrajinská v Porubě. Atmosféra byla úžasná a turnaji přálo i počasí.

Jakub Tomáš, pořadatel turnaje: “Tak přijeli všichni na turnaj letošní Poruba open 2020. Nakonec se té kategorii open účastnilo 11 týmů, viděli jsme velmi zajímavé utkání, kdy to opravdu v tom play-off gradovalo, takže jsme fakt viděli skvělý nohejbal. Myslím si, že jsme splnili to, co jsme chtěli a to jednak udělat reklamu nohejbalu a jednak vidět pěkný nohejbal. Věřím, že příští rok se tady sejdeme v takovém počtu minimálně jako letos.”

Ve finále se nakonec mezi sebou hráči Přerova a Výškovic.

Jakub Tomáš, pořadatel turnaje: “Musím se přiznat, že mi tip na vítěze vyšel. Já jsem před turnajem říkal, že tým TJ Sokol Výškovice ve složení Gargulák, Šlézar a Ftačník de facto nemá slabin a můj typ mi vyšel. Chlapci hráli výborně, doplňovali se a myslím si, že ten titul letos šel zaslouženě tam, kam patří.”
Jakub Ftačník, TJ Slovan Výškovice: “Organizátoři to zvládli skvěle. Odsýpalo to parádně, málo týmů v podstatě, ale výborná kvalita a všechno dopadlo, jak mělo. Včera jsme ještě hráli exraligu, 4-hodinový zápas, takže toho bylo hodně. ale zvládli jsme to parádně.”
Jan Šlézar, TJ Slovan Výškovice: “Já mám velkou radost, protože tady ten tým jsme postavili týden před turnajem, protože mi vypadl původní spoluhráč a vlastně nejlepší hráč dnešního turnaje byl jako záskok za toho původního hráče, takže nečekali jsme to původně, že nám to takhle půjde.”
Jan Pavelka, Nohejbal Přerov: “Ten turnaj pořád nabírá na otáčkách a je každý rok lepší a lepší, takže organizace úplně na jedničku. Když jsme sem jeli, tak jsme to nečekali, že budeme tak vysoko, ale je to, vždycky, když projem to finále, člověka zamrzí.”

Z celého turnaje měli radost nejen hráči, ale užili si ho i diváci, kteří fandili do poslední chvíle.

Anketa: diváci turnaje: “My jsme fandili Hlubině, jsou na 5. místě a líbilo se nám moc. My tady chodíme každý rok. “
“Někdy mi trochu vadí ta mluva, která je kolem toho, ale jinak je to dobrý.”
“Atmosféra byla jako vždycky výborná, vyhráli ti, co měli, ti nejlepší a bylo všechno skvělé jako každý rok.”
“Bylo to dobrý, protože jsem fandila všem skoro. Atmosféra byla perfektní.”

Turnaj se neobešel bez cen. Zatímco vítězové rekreační kategorie získali věcné ceny, v kategorii Open si první tři nejlepší týmy odnesli finanční odměny v celkové výši 18 tisíc korun.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy