Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Porubskou Letní uměleckou scénu zpestřila herečka Simona Babčáková

V Ostravě-Porubě je v plném proudu už tradiční Letní umělecká scéna. Probíhá každé úterý buď na Alšově náměstí nebo na zahradě porubského zámku a nabízí hudební i stand-up vystoupení.

Letní umělecká scéna se tento týden přesunula z Alšova náměstí na porubský zámek, kde návštěvníky pobavila herečka a komička Simona Babčáková se svou improvizační skupinou No A. I přes nepříznivé počasí si její vystoupení nenechala ujít více než stovka lidí.

Jan Rodek, vedoucí odboru kultury a prezentace MOb Ostrava-Poruba: “Předpověď počasí byla všelijaká a my jsme nevěděli, jestli bude pršet hodně nebo ještě víc a zatím se nám počasí daří, takže jsme rádi, že přišlo tolik lidí a uvidíme, kolik ještě dorazí.”

Simona Babčáková, herečka a komička: “Mám ráda Ostravu, protože je specifická, je originální, je charismatická. Těšili jsme se moc. Necítíme se úplně požehnání tím počasím, ale na druhou stranu jsme velmi rádi, že se dnešní představení uskuteční, protože prostě ty surovosti, že se něco zruší jako ten den, co už Ostrava zažila s tím nefestivalem, tak my jsme loajální, pro nás je to pro všechny jako bolavé téma.”

Na co se tedy mohou návštěvníci těšit, co jste si pro ně připravila?

Simona Babčáková, herečka a komička: “Budeme se snažit, nečum, a budeme se, kolega, pardon, a budeme se snažit samozřejmě odimprovizovat, odvyprávět nějaký zajímavý, výživný, pokud možno co nejvtipnější příběh tak, aby jaksi ta bránice nás všechny prostě zahřála.”

Anketa: návštěvníci představení: “Určitě jsme se těšili, máme samozřejmě rádi její improvizace, které bravurně zvládá a všechny, i to její herecké umění samozřejmě.L

“Jsem velmi překvapená, jsem v napětí a uvidíme.”

“Velice jsme se těšili, protože vlastně na Simoně Babčákové, paní herečce Simoně Babčákové samozřejmě, obdivujeme její přirozenost. Když vlastně ona hraje, tak si připadáte, že jste vedle ní, že opravdu mluví k vám, že to hraje pro vás.”

“Těšili jsme se. No hlavně to, jak je přirozená, ten její jako výrazný obličej a určitě to dneska bude super.”

“Moc, úplně ji zbožňuju.”

Letní umělecká scéna improvizačním představením Simony Babčákové rozhodně nekončí. Před námi jsou ještě dvě vystoupení.

Jan Rodek, vedoucí odboru kultury a prezentace MOb Ostrava-Poruba: “Příští týden v úterý bude na Alšově náměstí vystupovat písničkář Pavel Helan a vlastně o týden později bude zakončení Letní umělecké scény tady na zámečku, kde vystoupí HumorOVA a kolegové.”

Na závěr připomínám, že kapacita vstupenek na zámku je omezená, na HumorOVU je tak nutná rezervace vstupenek, které jsou na všechna představení v rámci Letní umělecké scény zcela zdarma.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy