Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Stand up show komiků z HumorOVY ukončila Letní uměleckou scénu v Porubě

Letošní Letní umělecká scéna skončila. Sladkou tečku za ní udělalo seskupení stand-up komiků HumorOva na porubském zámku. Vystoupení si nenechalo ujít více než 150 lidí, kteří se bavili od začátku až do úplného konce.

Týden plný překvapení a poté každé úterý po dobu 5 týdnů skvělá vystoupení známých hudebních a divadelních osobností jako Simona Babčáková, Martin Zbrožek nebo kapela Swing Thing & Papa Django To vše nabídla Letní umělecká scéna, která probíhala od půlky července na různých místech Poruby. Vyvrcholením byla show kluků z HumorOVY na nádvoří porubského zámku.

Pepa Chládek, HumorOVA: “Za mě super, hlavně neprší, takže atmosféra suchá, ale lidi se baví, humor číší, za mě dobrý. Na zámečku vystupujeme úplně poprvé, jsem tím okouzlený, je to tady moc hezké. Já třeba osobně mám takovou kostru. Jenom pár bodů, kterých se držím a do toho dokládám tak, jak mi to zrovna přijde na jazyk, nebo jak třeba i improvizuji s diváky. Takže bych řekl takových 50 na 50.”
Kaczi, zpěvačka a harmonikářka: “Sešlo se nás tady zase spousta. Zazpívám písničky svoje autorské a doufám, že to tady taky trošku roztancuji a rozezpívám. Jsem tady úplně poprvé a hned jak jsme přišla, tak to na mě padlo a říkám. Jé, to je tady nádherné, tak se moc těším na svoji premiéru.”

Návštěvníci akce se tak po celou dobu stand up vystoupení nejen bavili, ale na závěr si také společně zazpívali.

Anketa: návštěvníci LUS: “Baví, jasně, baví.”
“Taky se mi to líbí, nebyla jsem ještě na takové akci a jsem ráda, že jsem mohla přijít, že mi přijela kamarádka a užíváme si to. Je to super.”
“Velmi dobře a hodně se mi to líbí. Jsme až překvapeni, že to je dobré.”
“Celé je to strašně zábavné, je to hezké, já jsem to neznala, takže je to moc pěkné. Bavím se, super.”
“Je to fajn, muzika dobrá, nejlepší je asi ten uvaděč, co tam je, nebo konferenciér.”

Nejen poslední vystoupení, ale celá Letní umělecká scéna se vydařila po všech stránkách.

Jan Rodek, vedoucí odboru kultury a prezentace MOb Ostrava-Poruba: “My jsme s průběhem LUS spokojeni. Víceméně na všechny akce nám vyšlo výborné počasí až na jedno představení tady v zámečku před 14 dny, kdy pršelo. Ale i přesto lidé zůstali sedět i v dešti, takže za to jim moc děkujeme. Na všechny ty akce vždy přišlo kolem těch 100, 150 lidí, což bylo naše takové očekávání. Takže z hlediska návštěvnosti, počasí, všechno to bylo dobré.”

Už teď se můžete těšit na další akce. 27. srpna se uskuteční jedna z prvních osvětových vycházek na téma zvířata ve městech. O dva dny později jste zváni na cyklistický závod Memoriál Jana Veselého, který proběhne na Hlavní třídě.

Jan Rodek, vedoucí odboru kultury a prezentace MOb Ostrava-Poruba: “Co se týče větších akcí, tak 5. a 6. září nás čeká pouť babího léta. Bude to tradičně na louce na Francouzské ulici nebo u Francouzské ulice.”

Další velkou akcí bude sousedská slavnost Zažít Porubu jinak, která se uskuteční 12. září na Hlavní třídě, nebo u kruhového objezdu.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy