Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ring ceremony. Hráči Arrows Ostrava si převzali prsteny za titul

Komunitní centrum Všichni spolu v Ostravě-Porubě se stalo místem slavnostního ocenění hráčů Arrows Ostrava. Za loňský titul v Extralize baseballu dostali pamětní prsteny. Tato událost s názvem Ring ceremony se poprvé uskutečnila loni za první titul.

Baseballový klub Arrows Ostrava oslavil druhý titul. Ten první získal v roce 2018 po 45 letech od založení klubu. A loni ho zopakoval. Stejně jako slavnostní ocenění hráčů s názvem ring ceremony.

Radim Kepák, prezident Arrows Ostrava: “Ve srovnání s Chicago Cubs, Major ligový tým s obrovským rozpočtem čekal 108 let na svůj první titul, takže našich 45 je fantastických.”

Prsteny na památku si všichni hráči vítězného týmu převzali z rukou starostky Poruby.

Lucie Baránková Vilamová, starostka MOb Ostrava-Poruba: “My jsme moc rádi, že v Porubě existuje takový sportovní klub jako jsou právě Arrows a to z toho důvodu, že se můžeme taky pyšnit v Porubě, že máme něco nej. A že toho nej je v Porubě docela dost, ale v tom sportu až zas tak moc ne. Takže my jsme moc rádi, že Arrows se rozvíjí, rozvíjí se i jejich areál, mají velké plány do budoucna.”

Prsteny jsou vyrobeny hráčům přesně na míru a každý z nich má na něm vyryto své jméno.

Radim Kepák, prezident Arrows Ostrava: “Tenk Ring ceremony vznikl v USA a vlastně mají tam National Hard League a když vyhrají kluci, tak mají Ring ceremony. Samozřejmě jejich prsteny jsou daleko bohatší než naše, ale ty naše jsou taky krásné. Je tam vyražený titul, je tam vyražený klub a je tam vyraženo i takové slovíčko back to back jakože opět mistři.”

Anketa: extraligoví hráči Arrows Ostrava: “Pro mě už to bude 5. prsten a druhý vlastně tady z domácího prostředí z Ostravy. Tři prsteny jsme vybojovali v Německu, kde jsem působil v Regensburgu v bundeslize.”

Tohle bude druhý, v letošním roce se budeme snažit obhájit, nebo zkompletovat hattrick. Je to perfektní parta, rád si to užívám, užívám si jakoby celou tu dobu, ať tréninky i zápasy a to je ta energie. která mě posunuje dál.”

Jsem za to rád a druhý titul se cení a co se týká letošní sezóny, tak doufám, že to dotáhneme do toho trojitého konce a že si příští rok zase vyzvedneme ten třetí prsten tady.”

V letošní sezóně extraligoví hráči vyhráli základní část a v nástavbě vybojovali 3. místo. První semifinále je čeká už za dva týdny.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy