Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Senior expres Poruba po roce rozšířil služby a překročil hranici 3 tisíce jízd

Senior expres Poruba už jezdí i do dalších obvodů. Nově po celé Ostravě vozí i seniory z Martinova, Třebovic, Plesné a Pustkovce. Zatím si průkazku vyřídilo asi 100 obyvatel těchto obvodů ve věku 74 let a více.

Senior expres Poruba má za sebou první rok provozu a tento týden pokořil další hranici. Svezl už 3 tisícího klienta. Je z Martinova, kam tato zvýhodněná služba zajíždí teprve od 1. září a pan Juchelka ji využil úplně poprvé.

Josef Juchelka, klient senior expresu: "Zatím jsem jezdil , co je porubská a vyhovovalo mi to. No zrobili nám tuto výhodu, tak jsem rád. O co je to výhoda, že to je levnější."
Lucie Baránková Vilamová, starostka MOb Ostrava-Poruba: “Pan Juchelka byl náš zákazník, nebo klient, který jel jízdu s pořadovým číslem 3 tisíce, tak jsme mu předali malý dáreček.” 

Senior expres Poruba nejenže od září jezdí i pro seniory z přilehlých obvodů, ale také snížil věkovou hranici o dva roky. Nově ji tak mohou využívat lidé od 74 let. Zájem o tuto službu tak ještě vzrostl. Počátkem září se zvýšil i počet taxíků ze dvou na tři

Petr Salva, řidič Senior expresu: "Zatím těch klientů z těch nových částí až takový přetlak není, ale počítáme, že jich přibude daleko víc a pak se uvidí, jak se to bude dál odvíjet a popřípadě budeme orodovat o další auto."

Senior expres jezdí v pracovní dny od 6 do 16 hodin a jedna jízda stojí pouhých 30 korun. Vzhledem k vytíženosti této služby je dobré si objednat jízdu minimálně den předem.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy