Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hokejisté RT TORAX Poruba si poradili s Rytíři Kladno a vévodí tabulce

Teď Vás zavedeme na zimní stadion v Ostravě-Porubě, kde 7. kolem pokračovala 1. hokejová liga.

Úžasná atmosféra panovala na zimním stadionu v Ostravě-Porubě, kde ve středu pokračovala 1. liga hokeje. Hráči RT Torax Poruba se utkali s Rytíři Kladno a vyrovnaný zápas nakonec vyhráli 4:3 po samostatných nájezdech. Věřili si už před utkáním.

Lukáš Kozák, HC RT TORAX Poruba: “Myslím si, že to bude fajn zápas, I když je to ještě na začátku ligy, tak to bude takové porovnání, kde máme slabiny a v čem se musíme ještě zlepšit. Uděláme všechno proto, aby jsme vyhráli a doufám, že budeme ti spokojenější po zápase.”
Jan Káňa, HC RT TORAX Poruba: “Jestli my vyhrajeme, tak budeme stále na 1. místě, což my chceme být, takže chceme vyhrát. My nic jiného nebereme.”
Lukáš Endál, HC RT TORAX Poruba: “Bude to určitě zajímavý zápas a my se na něj moc těšíme a připraveni myslím, že jsme výborně. Připravujeme se vždycky na každého soupeře, takže věřím, že to splní ten účel a dneska vyhrajeme.”

Právě Lukáš Endál dal jeden z gólů v samostatných nájezdech, druhý pak Markus Korkiakosi. Utkání ovšem mohlo skončit v normálním hracím čase, kdyby Porubě uznali regulérní gól v závěru utkání.

Díky výhře nad Kladnem je Poruba stále v čele tabulky. Cíle mají hokejisté Poruby ty nejvyšší.

Martin Janeček, trenér HC RT TORAX Poruba: “Poskládalo se letos velice slušné a silné mužstvo, tak chceme dennodenní prací poctivou prostě se vyšvihnout na čelo tabulky a tam se držet co nejdéle a potom do toho závěru sezóny prostě mít nejlepší pozici proto, aby jsme se mohli porvat třeba i o extraligu.”

Sází hlavně na týmovou hru.

Martin Janeček, trenér HC RT TORAX Poruba: “My jsme úplně nově složená skupina doplněná myslím si, že velice silnýma a dobrými hráči a snažíme se jít od léta nějakou svoji cestou, takže nemáme jako že by měli nové taktiky, ale jdeme svou vlastní cestou a zatím to vypadá, že máme našlápnuto dobře, teď je potřeba to udržet, poprat se se všemi překážkami, které v té dlouho, doufám, že dlouhé sezóně budou určitě na té cestě časté a určitě svízelné situace a my se s tím musíme poprat.”

Zápas Poruby s Kladnem sledovalo téměř tisíc diváků, kteří vytvořili bouřlivou atmosféru. Od pondělka budou bohužel 14 dní chybět kvůli pandemii koronaviru a novým nařízením, které se týkají nouzového stavu.
André media CZ s.r.o., Moravskoslezský region
Ostrava
od 32 000 Kč/měsíc

Detail

Alzheimercentrum Ostrava z.ú.,
Ostrava
od 28 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

PAPOSABU družstvo, Ostrava
Ostrava
od 20 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků