Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Oslabení ostravští Steelers se utkali s Vysočinou Gladiators, která tak byla jasným favoritem

Hráči amerického fotbalu Steelers Ostrava se v neděli na domácím hřišti utkali s jedním z favoritů ligy, Vysočinou Gladiators. Očekávaný souboj bohužel skončil pro Ostravu prohrou 6:35.

Očekávané utkání mezi Steelers Ostrava a Vysočinou Gladiators bohužel skončilo pro domácí Ostravu nešťastně, Na domácím hřišti prohráli vysoko 6:35. Ostravský tým na tom není nejlíp zejména kvůli zranění quaterbacka a při vší smůle navíc chyběl i Dominik Dvorský a polovina ofenzivní lajny, která je v karanténě.

Jiří Šimkovič, trenér Steelers Ostrava_ “Ti klíčoví hráči na útoku, kteří vlastně tu hru táhnou, kteří bodují a dávají odpočinout defense tady nejsou a prostě musíme to skládat jak to skládáme. Ale pereme se s tím statečně si myslím, že kluci se hlavně hrou baví a o tom to je.”
Jiří Šimečka, Steelers Ostrava: “Já osobně jsem v dobré kondici, bohužel tým tak úplně není. Máme hodně zraněných. Dneska nám hráli v podstatě dva, nebo tři backapové na lajně, což pro nás jako runový tým je opravdu obrovská ztráta, nebo jakoby obrovský handicap a podle toho to taky vypadalo.”
Josef Bogocz, Steelers Ostrava: “Já jsem strašně rád, že nám počasí dneska vyšlo. Vypadalo to, že to bude hodně mokré, ale byl to parádní fotbal a my jsme si ho všichni užili. Jediný problém je, že máme zraněného quaterbacka, tak snažíme se běhat. Strašně moc kluků je vymlácených, tak uvidíme. Snad příště budeme mnohem lepší.”

Hlavním cílem týmu teď je dostat hráče znovu do hry, Velkým otazníkem je, jak to bude s quarterbackem. Zatím není vůbec jisté, že se do semifinále uzdraví.

Jiří Šimkovič, trenér Steelers Ostrava: “Jestli se nám ho podaří vyléčit a samozřejmě pokud se nám to povede, tak v semifinále určitě nezklamat diváky, kteří nám věří pořád, neustále i přesto, že se nám teď bez těch klíčových hráčů nedaří. Teď vlastně bysme měli být na druhém umístění v té naší východní divizi, takže za Brno Sígrs a věřím, že už nemůžeme být hůře na tom, takže na semifinále bychom měli narazit na Vysočinu."

V dalším a zároveň posledním utkání východní divize Paddock ligy se hráči Steelers Ostrava už tuto neděli utkají venku s brněnskými Sígrs.


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků