Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Baseballistům Arrows Ostrava se zatím daří. Vedou tabulku základní části

Loni obhajovali titul, bohužel se jim to nepovedlo. Letos se o něj pokusí znovu. Našlápnuto mají skvěle. Baseballisté Arrows Ostrava jsou zatím na prvním místě tabulky a o víkendu dokonce dvakrát porazili loňské finálové soupeře – Draky Brno.

Baseballisté Arrows Ostrava mají velký cíl. Vyhrát extraligu. Zatím se jim daří. Mají nejlepší útok v soutěži a patří jim první místo v tabulce základní části Teď mají navíc i podpora fanoušků.

Aleš Navrátil, hrající asistent trenéra, Arrows Ostrava: “Jsem rád, že tady konečně můžou přijít, protože přece jenom hrajeme pro fanoušky a je to větší zábava, když tady jsou a my můžeme pro ně hrát. Víceméně hrajeme zápas od zápasu tak, abychom vyhráli každý. Mícháme sestavu tak, abychom našli tu nejlepší. To, že jsme první, je výsledek dobré práce.”

Arrows každým rokem využívá služeb zahraničních posil.

Aleš Navrátil, hrající asistent trenéra, Arrows Ostrava: “Tyler Smith je posila z Jihoafrické republiky, vynikající kluk, pálkařsky se mu daří, doplnil vynikajícně tým.”
Tyler Smith hráč, Arrows Ostrava: “Upřímně mohu říct, že klub je dobře organizovaný a jsou v něm skvělí lidé, kteří mi dovolili se v Ostravě cítit jako doma. Za úspěchy stojí spousta dřiny. Trénujeme každý den, často teď i hrajeme zápasy. A jak říkám v klubu mám perfektní zázemí, cítím se tady velmi dobře. takže za úspěchy vděčím Arrows.”

Velkou posilou je také Brett Holtz, který hraje na 1. metě. Arrows ale sází také na své odchovance. Dětem se věnuje už od 7 let věku.

Radim Kepák, prezident, Arrows Ostrava: “Strašně důležité u baseballu je individualita. Ono je to kolektivní sport, ale kolektivní sport postavený na síle individuality. Takže důležité je, aby je to bavilo a měly chuť hrát. Jsme rádi hlavně, že po covidu se začalo, začaly se plnit hřiště, ale samozřejmě přivítáme mezi sebe, pokud někdo má zájem, talentované mladé lidi i pro softball žen, dívek, tak i pro baseball u kluků.”

Extraligu letos hrají i ženy a je to poprvé, co mají zahraniční posily.

Radim Kepák, prezident, Arrows Ostrava: “Máme tady dvě Japonky, domlouváme se anglicky. Jsou to hráčky univerzitního týmu, jsou vynikající. Uvidíme je poprvé na zápase 5. června. V letošním roce oba dva týmy hrají extraligu, nejvyšší soutěž, takže to je fantastické. Jeden týden uvidíme muže v baseballu a druhý týden ženy v softballu. A já si myslím, že nemá cenu vstupovat do extraligy s malými cíli. Budeme bojovat o 1. místa.”

Klub věří tomu, že jak se to podařilo klukům už 2x po sobě, tak se to časem podaří i ženám, které mají jak skvělý mančaft, tak výbornou mládež pod sebou. Jde o žákyně, kadetky a juniorky.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyPROTO STEEL s.r.o., Ostrava - Kunčice
Ostrava
od 30 000 do 36 000 Kč/měsíc

Detail

JSP, s.r.o. - Morava
Ostrava
od 27 000 do 34 000 Kč/měsíc

Detail

Střední škola společného stravování, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace,
Ostrava
od 16 050 do 19 395 Kč/měsíc

Detail