Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Den dětí s DPO v Porubě nabídl spoustu atrakcí. Největší úspěch měl double decker

Dopravní podnik Ostrava si na Den dětí připravil bohatý program. S dětmi ho oslavil na různých místech Ostravy včetně Poruby. A my jsme byli u toho.

Na Hlavní třídě v Ostravě-Porubě proběhl Den dětí s Dopravním podnikem Ostrava. Pro děti byla připravena nejen spousta atrakcí a soutěží, ale také všelijaké sladkosti.

Tereza Šnoblová, mluvčí DPO: “Jak sami vidíte, máme tady atraktivní double decker, patrový autobus, který si děti mohou prohlédnout. A nejenom děti, ale samozřejmě i jejich rodiče, no a potom je tady i program. Děti mohou malovat obrázky právě s MHD, ať už tramvaje, nebo trolejbusy, nebo třeba právě vyhlášený double decker.”

Právě o něj měly děti největší zájem.

Anketa: návštěvníci Dne dětí: “My jsme dneska měli dvě volné hodiny, protože je ten Den dětí. Nejdříve jsme šli na zmrzlinu a potom jsme si všimli že tady je to zdarma, tak jsme se šli podívat dovnitř. Moc se mi to líbilo. Bylo to fajn, prima.”
“Byl jsem, strašně rád, protože jsem ho ještě neviděl nikdy a prostě se mi to tam líbilo nahoře i dole.”
“Projíždíme tady kolem a koukáme, jakože Čestík vždycky jde, kde je něco akčního a kde se mu to líbí a tady jsme se zasekli na chvilku. Je to fajn tyto akce.”
“Mi se moc líbí jak tady organizátoři připravili různé atrakce pro děti a myslím si, že autobusy a různé tady dodávají skvělou atmosféru a ta akce se mi moc líbí.”

Návštěvníci akce si mohli cvaknou i pamětní jízdenku ve starém označovači, nebo se podívat na to, jak funguje moderní terminál.

Tereza Šnoblová, mluvčí DPO: “S návštěvností jsme opravdu spokojeni, je vidět, že v Porubě to žije. Za své aktivity tady mohou děti získat i odměnu. Připraveny máme samozřejmě balónky, ale třeba i nějakou sladkou odměnu.”

A děti si z akce odnesli i upomínkové předměty DPO.Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy