Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

90letá žena zemřela v Ostravě poté, co se jí spálilo jídlo, zřejmě se nadýchala zplodin

Smutný konec měl sobotní výjezd hasičů k nahlášenému požáru bytu v Ostravě-Porubě v Opavské ulici. Uvnitř našli 90letou seniorku, která vzápětí zemřela. Zřejmě se totiž nadýchala zplodin ze spáleného jídla, které si předtím připravovala. Záchranáři se ji na místě snažili oživit, bohužel marně.

Možná usnula a zapomněla na jídlo na plotně. Nebo se jí také mohlo udělat nevolno. Pro hasiče, záchranáře i policisty to byl velmi smutný výjezd k původně nahlášenému požáru bytu v Ostravě-Porubě v Opavské ulici. Na místo vyjely dvě profesionální jednotky z Poruby a Zábřehu a jedna dobrovolná jednotka z Pustkovce. Hasit požár ale nakonec nemuseli.

Lukáš Popp, mluvčí HZS MSK: "Hasiči násilně vstoupili do bytu, kde nalezli uživatelku, kterou následně předali do péče zdravotnické záchranné služby, která byla také přítomna na místě."

90letá seniorka, bohužel i přes usilovný boj záchranářů o její život, zemřela. Zřejmě se nadýchala zplodin ze spálených potravin.

Lukáš Popp, mluvčí HZS MSK: "Hasiči následně byt přirozeně odvětrali, jednalo se o kouř ze spálených potravin s téměř minimální škodou."

Záchranáři převezli do nemocnice jednoho člověka, který se lehce nadýchal zplodin. Co přesně se v bytě odehrálo, teď zjišťují kriminalisté.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy