Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Porubské příměstské letní tábory děti hravou formou zdokonalí v angličtině

Porubská radnice spolu s Domem dětí a mládeže Marie Majerové a Střediskem volného času Korunka připravila sedm tematicky zaměřených příměstských letních táborů s angličtinou. Probíhat budou hravou formou a rodiče své děti mohou hlásit už teď.

Pokud chcete, aby se Vaše děti zdokonalily v angličtině, nebo s angličtinou začaly, máme pro Vás tip. Můžete je přihlásit na letní příměstský tábor určený pro děti základních škol. Tady je malá ochutnávka.

Alec Munro, rodilý mluvčí: “Myslím si, že cílem letních táborů by mělo být především to, aby děti o prázdninách zažily legraci, procvičily si angličtinu a něco nového se naučily.”

Letních příměstských táborů s angličtinou bude celkem sedm, učit v nich budou jak rodilí mluvčí, tak čeští lektoři a probíhat budou po týdnech. První začne už 12. července ve Středisku volného času Korunka. Zaměřený bude na přírodovědu.

Kateřina Śvejdová, koordinátorka jazykového vzdělávání: “To znamená, děti si můžou najít takový týden, který je bude bavit buď dramaticko-hudebně zaměřený, sportovně, technicky, tanečně, výtvarně i se zvířátky. Dopoledne bude probíhat výuka v angličtině zábavnou formou a odpoledne naopak právě tematicky zaměřený aktivitami opět s rodilci. Nicméně rodiče mohou své děti na letním táboře nechat od 7 hodin do 4. V tuto chvíli máme ještě stále volná místa, nicméně skupinky nechceme moc veliké, abychom se mohli dětem individuálně věnovat.”

Veškeré podrobnosti najdete na stránkách SVČ Korunka a Domu dětí a mládeže Marie Majerové, kam se tábory přesunou v srpnu. V ceně jsou i teplé obědy a nápoje.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy