Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

1,5letý chlapeček vypadl v Ostravě ze 4. patra, je v kritickém stavu v nemocnici

Otřesná událost zasáhla rodinu malého chlapečka z Ostravy-Poruby. Dítě totiž zřejmě nešťastnou náhodou vypadlo z okna ve 4. patře. V kritickém stavu ho převezla záchranka do nemocnice, kde teď bojuje o život. Matka se po události zhroutila. Okolnosti nešťastné události vyšetřuje policie.

Záchranáři, policisté i hasiči. Tak to vypadalo v pátek ráno na Havanské ulici v Ostravě-Porubě. V jednom z bytů zřejmě stačila nešťastná chvilka nepozornosti a málem přišel o život teprve 1,5letý chlapeček. Vypadl totiž z okna ve 4. patře.

příbuzný: "Matka se stará vzorně, ale potřebovala si odskočit na WC. Okna byla všechna zavřená, zřejmě malému pomohl starší bráška s otevřením okna a tragédie byla na světě. To, co se stalo zasáhlo nejen nás, ale i naše rodiny. Všichni se modlíme za život a zdraví našeho milovaného broučka Sebastiánka.
Zlatuše Viačková, mluvčí PČR MSK: "Můžeme potvrdit, že jsme vyjeli k události, která souvisela s pádem malého dítěte ze 4. patra. Dítě bylo převezeno v kritickém stavu do ostravské fakultní nemocnice."

Matka se po této nešťastné události zhroutila a policisté ji tak nemohli vyslechnout.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR MSK: "Na místě jsme museli provést všechny nezbytné úkony v souvislosti s vyšetřováním. Zajistily se stopy a nyní se prověřují všechny okolnosti této nešťastné události."

Podle dostupných informací musel chlapeček podstoupit náročnou operaci a stále je v kritickém stavu.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy