Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vedení porubské radnice ocenilo nejlepší učitele za jejich tvůrčí práci

Komunitní centrum Všichni spolu zaplnili nejlepší učitelé porubských škol. Na ocenění je navrhovali jejich kolegové spolu s řediteli, kteří je také doprovodili ke slavnostnímu aktu, který připravilo vedení radnice.

Vedení porubské radnice ocenilo nejlepší pedagogy. Slavnostní poděkování za jejich tvůrčí práci, kterou jim letos zkomplikovala pandemie koronaviru, probíhalo v Komunitním centru Všichni spolu.

Lucie Baránková Vilamová, starostka MOb Ostrava-Poruba: “Já si myslím, že po tom covidovém školním roce, kdy si všichni pedagogové včetně ředitelů, opravdu zkusili to, co nikdy. Tak právě letos pro všechny to ocenění bude zvláštní a jiné. Já doufám a budu jim přát, aby už takový rok nikdy nezažili, aby ty další roky byly zase co nejvíce normální.”
Martin Tomášek, místostarosta MOb Ostrava-Poruba: “My vybíráme jen několik učitelů z mnoha dobrých. Snažíme se tím posouvat hranice pedagogického umění dál. Tak budeme rádi, když nám v tom celá Poruba budete držet palce a my se budeme moci při takové radostné slavnostní události setkávat nadále.”

Celkem bylo letos oceněno 15 učitelů. Byli mezi nimi i učitelé, které ocenil ostravský magistrát.

Anketa: ocenění učitelé: “Pracuji 40 let, takže mě to baví. Nezměnila jsem za celou dobu a jsem spokojená, děti jsou super.”
“Ve školství už pracuji přes 40 let. Je to úplně perfektní, přála jsem si to už od mala a jsem moc spokojená.”
“Ve školství pracuju asi 25 let. Ocenění si vážím, je to taková milá pozornost od kolegů, že si mě vybrali.”
“Je to můj splněný sen. Nikdy jsem nic jiného netoužila dělat ani to nemám v nejbližších dnech v plánu.”

Poruba zřizuje 12 základních, 10 mateřských a jednu střední školu. Možnost navrhovat své nejlepší pedagogy mají co dva roky, aby se postupně střídaly.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy