Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Letní umělecká scéna v Ostravě-Porubě nabídne koncerty i zábavu

K prázdninové pohodě těch, kteří zůstávají doma, už několik let patří Letní umělecká scéna v Ostravě-Porubě. Ta se skládá se ze dvou částí: první zahrnuje tři takzvané pop-up performance, druhá čtyři představení. Akce startuje v úterý 13. července.

Vystoupení první části Letní umělecké scény jsou předem neohlášeným překvapením. Na to se mohou těšit kolemjdoucí na různých místech Ostravy-Poruby. Jsou připravována od 13. do 16. července. Na třech místech Poruby se v tyto dny představí mladí hudebníci, kteří se pokusí pobavit kolemjdoucí.

Martin Otipka, mluvčí Ostravy-Poruby: "Druhá část nabídne čtyři představení, na Alšově náměstí a v porubském zámku. Jako první zahraje 20. července od 19 hodin na Alšově náměstí kapela Dobré ráno blues band. Kytara, valcha, harmonika a zpěv Američana Brynna Stephense představí to nejlepší, co české blues může nabídnout."

Na stejném místě, ve stejný čas jen o tři týdny později (10. srpna) se uskuteční představení Inflagranti, které Letní uměleckou scénu v Porubě ukončí. Smyčcové dámské trio představí netradiční aranžmá velikánů klasické hudby, ale i popových a rockových hitů.

Martin Otipka, mluvčí Ostravy-Poruby: "V příjemném prostředí porubského zámku se akce uskuteční na přelomu července a srpna. Nejdříve, 26. července, dorazí stand-up skupina, která si říká Děláme to ve třech. Herci Moravského divadla Olomouc Roman Vencl a Jan Ťoupalík společně s kouzelníkem Karlem Pomahačem si za pár let, kdy společně vystupují, vybudovali skvělé renomé a dokáží pobavit. O týden později, 3. srpna, přijede Roman Pomajbo se světově proslulou one man show Táta."

Představení na Alšově náměstí jsou zdarma, na akce v zámku se bude vybírat symbolické vstupné 50 korun. Zájemci o vstupenky si je mohou rezervovat. Každý si může zarezervovat maximálně deset vstupenek.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy