Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policie hledá svědky dopravní nehody u krevního centra v Ostravě-Porubě

Ford Ka stál v koloně a zezadu do něj nabourala Škoda Octavia. Vlivem nárazu Ford naboural ještě auto před sebou. Nehoda se stala 27. září krátce po 15. hodině v Ostravě-Porubě. Police nyní zveřejnila výzvu a hledá případné svědky.

Tři auta se srazila za křižovatkou Dr. Slabihoudka poblíž krevního centra Fakultní nemocnice Ostrava.

Veronika Buzková, mluvčí PČR MSK: "Na základě předběžně zjištěných informací vyplývá, že řidič (ročník 1998) vozidla Škoda Octavia jel po ulici 17. listopadu a zezadu narazil do stojícího vozidla Ford Ka jedoucím před ním. Toto vozidlo mělo stát v řadě v koloně. Vozidlo Ford Ka z důvodu nárazu bylo odraženo směrem vpřed a narazilo v koloně do dalšího zastaveného vozidla Ford Fusion."

Řidička ve Fordu Ka utrpěla po nárazu zranění a byla předána do péče lékařů. 

Veronika Buzková, mluvčí PČR MSK: "Na místě byly řidičům provedeny dechové zkoušky s negativním výsledkem. Věc je v šetření dopravních policistů."

Policisté nyní zveřejnili výzvu, kdy hledají ještě další svědky nehody.

Veronika Buzková, mluvčí PČR MSK: "Policisté se zabývají okolnostmi a příčinami dopravní nehody a zjišťují také průběh nehodového děje a v souvislosti s tím se obrací na případné svědky, kteří se v danou dobu nacházeli na uvedeném místě. Také žádají řidiče vozidel, kteří místem projížděli, a případně jejich vozidlo disponuje palubní kamerou, aby se obrátili na tísňovou linku 158. Za poskytnuté informace děkujeme."
Nahlásit chybu

K tématu


Chystá se prodej Slezského FC

Opavští zastupitelé odsouhlasili memorandum o budoucím prodeji fotbalového klubu Slezský FC. Jedním z vlastníků by se mohla stát slovenská ...

Nejčtenější zprávy