Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

K volbám zamířili také lídři stran

  • Ostrava,

A volbám se věnujeme i v další reportáži. Naše štáby mapují dění ve volebních místnostech, do kterých zavítali také lídři politických stran. Koho se nám podařilo zachytit se podívejte v následujícím příspěvku

S kamerou jsme se vydali hned do tří volebních místností. Ke kulturnímu domu ve Velké Polomi si s optimismem vykračoval k volbám lídr Ano Ivo Wondrák.

Ivo Wondrák, lídr ANO 2011: “Veselá mysl, půl zdraví. Já si myslím, že je určitě důležité být optimistou. Já si myslím, že proto jsme do toho šli a pevně věřím, že to dobře dopadne. Ale uvidíme. Vox populi, vox dei.”

Ve volební místnosti udělal pěkný rozruch. Místo občanského průkazu si vzal řidičák a tak musel zpátky domů. Na druhý pokus už odvolil na jedničku. V centru Ostravy se nám pak podařilo zastihnout náměstka hejtmana Moravskoslezského kraje Josefa Babku. Volit chodí pravidelně.

Josef Babka, náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje: “Chodím pravidelně ke všem volbám a byl jsem i na kandidátních listinách a jak mi jeden redaktor spočítal, tak jsem už 14 krát kandidoval do různých stupňů zastupitelstev.”

A do třetice - v Krásném Poli jsme zastihli hejtmana Moravskoslezského kraje Miroslava Nováka, pro kterého je velkým přáním, aby zůstala stávající koalice.

Miroslav Novák, hejtman Moravskoslezského kraje: “Přání samozřejmě mám, člověk jde do každého utkání s tím, že chce zvítězit a ode mě se nic jiného neočekává. Já bych byl velmi rád, kdyby mohla pokračovat stávající koalice.”

Jestli se jim přání splní, nebo ne, to se dozvíme po sečtení všech hlasů, tak se necháme překvapit.

,
Petr Hapka a jeho potměšilí hosté / přesunutý koncert z 18.4.

22.10. 19:00
Ostrava-Mariánské hory, DK Akord, Ostrava

Káťa a Škubánek / přeloženo z 28.3.

21.11. 10:00
Ostrava-Mariánské hory, Dům kultury města Ostravy

DANĚ V POHODĚ, spol. s r.o.,
Ostrava
od 26 000 do 32 000 Kč/měsíc

Detail

VÍTKOVICE, a.s. Ostrava
Ostrava
od 20 000 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

ERUPTIVA s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků