Reklama

K volbám zamířili také lídři stran

  • 21:39,
  • Ostrava ,

A volbám se věnujeme i v další reportáži. Naše štáby mapují dění ve volebních místnostech, do kterých zavítali také lídři politických stran. Koho se nám podařilo zachytit se podívejte v následujícím příspěvku

Stáhnout video
Reklama

S kamerou jsme se vydali hned do tří volebních místností. Ke kulturnímu domu ve Velké Polomi si s optimismem vykračoval k volbám lídr Ano Ivo Wondrák.

Ivo Wondrák, lídr ANO 2011: “Veselá mysl, půl zdraví. Já si myslím, že je určitě důležité být optimistou. Já si myslím, že proto jsme do toho šli a pevně věřím, že to dobře dopadne. Ale uvidíme. Vox populi, vox dei.”

Ve volební místnosti udělal pěkný rozruch. Místo občanského průkazu si vzal řidičák a tak musel zpátky domů. Na druhý pokus už odvolil na jedničku. V centru Ostravy se nám pak podařilo zastihnout náměstka hejtmana Moravskoslezského kraje Josefa Babku. Volit chodí pravidelně.

Josef Babka, náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje: “Chodím pravidelně ke všem volbám a byl jsem i na kandidátních listinách a jak mi jeden redaktor spočítal, tak jsem už 14 krát kandidoval do různých stupňů zastupitelstev.”

A do třetice - v Krásném Poli jsme zastihli hejtmana Moravskoslezského kraje Miroslava Nováka, pro kterého je velkým přáním, aby zůstala stávající koalice.

Miroslav Novák, hejtman Moravskoslezského kraje: “Přání samozřejmě mám, člověk jde do každého utkání s tím, že chce zvítězit a ode mě se nic jiného neočekává. Já bych byl velmi rád, kdyby mohla pokračovat stávající koalice.”

Jestli se jim přání splní, nebo ne, to se dozvíme po sečtení všech hlasů, tak se necháme překvapit.

,

ReklamaF. Jureček - A. Sprušil / Nová galerie v nové republice

02.01. 10:00 - 31.12. 18:00
Ostrava, Dům umění Ostrava

PADDLEBOARD na Hlučínském jezeře

31.07. 15:00 - 31.08. 18:00
Ostrava, Hlučínské jezero - Štěrkovna

Jaromír Nohavica / koncert

Dnes 20:00 - 15:41
Ostrava, AMFI Ostrava-Poruba

Thi Van Le
Ostrava-město
od 16 500 Kč

Detail

AUTOVIVA s.r.o.
Ostrava-město
od 18 000 Kč do 30 000 Kč

Detail

ESPACE Retail s.r.o.
Ostrava-město
od 20 000 Kč do 24 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu