Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

OIS pokračuje s přestavbou svých infopoboček

  • Ostrava,

Ostrava pokračuje v rozvíjení moderní konceptu informačních center. Po zrekonstruované pobočce na Elektře, přichází na řadu infocentrum na Hlavním nádraží.

Změna úplně ve všem. Ostravské informační středisko vzalo novou koncepci od podlahy a to doslova. Na pobočce u Elektry zbyly jen původní výlohy. Změna je také v uspořádání pobočky. 

"My jsme říkali, že počkáme, jak se to nové infocentrum osvědčí a potom, že bychom replikovali nový design do dalších poboček. V této fázi už dneska jsme," říká ostravský primátor Tomáš Macura (ANO).

Ostravští zastupitelé na svém posledním jednání schválili peníze. Celkem 950 tisíc korun půjde do rekonstrukce pobočky na Hlavním nádraží. "Bude v podobném designu jako Elektra. Samozřejmě, že je menší, takže i ty peníze budou nižší s tím, že těch 950 tisíc je zatím projektovaná cena. Předpokládám, že realita bude nižší," dodává Macura.

Stejně jako na Elektře Ostravský informační servis bude nabízet i novou řadu suvenýrů nebo lokální produkty. Další v řadě infocenter, které čeká změna designu, je pobočka na svinovském nádraží.
Jak jsem vyhrál válku / komedie

15.12. 19:00
Ostrava, DK Akord, Ostrava

Cavewoman / humorná show / přesunuto z 23. 6.

17.12. 19:00
Ostrava, DK Akord, Ostrava

SWIETELSKY stavební s.r.o. - oblast Ostrava
Ostrava
od 22 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Stavby COMPLET s.r.o., Slezská Ostrava
Ostrava
od 28 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Bohemia Marten Plus s.r.o. - Ostrava
Ostrava
od 100 do 100 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků