Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

OIS pokračuje s přestavbou svých infopoboček

  • Ostrava,

Ostrava pokračuje v rozvíjení moderní konceptu informačních center. Po zrekonstruované pobočce na Elektře, přichází na řadu infocentrum na Hlavním nádraží.

Změna úplně ve všem. Ostravské informační středisko vzalo novou koncepci od podlahy a to doslova. Na pobočce u Elektry zbyly jen původní výlohy. Změna je také v uspořádání pobočky. 

"My jsme říkali, že počkáme, jak se to nové infocentrum osvědčí a potom, že bychom replikovali nový design do dalších poboček. V této fázi už dneska jsme," říká ostravský primátor Tomáš Macura (ANO).

Ostravští zastupitelé na svém posledním jednání schválili peníze. Celkem 950 tisíc korun půjde do rekonstrukce pobočky na Hlavním nádraží. "Bude v podobném designu jako Elektra. Samozřejmě, že je menší, takže i ty peníze budou nižší s tím, že těch 950 tisíc je zatím projektovaná cena. Předpokládám, že realita bude nižší," dodává Macura.

Stejně jako na Elektře Ostravský informační servis bude nabízet i novou řadu suvenýrů nebo lokální produkty. Další v řadě infocenter, které čeká změna designu, je pobočka na svinovském nádraží.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy