Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hokejisté Vítkovic se dál propadají tabulkou

  • Ostrava,

Hokejisté Vítkovic se potápějí stále hlouběji. V úterý prohráli na samostatné nájezdy s Olomoucí a v tabulce extraligy opět klesli. Trenéři jsou ale s výkony hráčů spokojeni. Ve vyrovnané soutěži rozhodují o vítězstvích a prohrách maličkosti.

Hokejový klub Vítkovice Ridera prožívá hned na začátku nejvyšší soutěže krizi. Po vydařeném úvodu sezóny přišla krize, která se v úterním zápase protáhla na 5 proher v řadě. Na Olomouc si navíc domácí věřili, protože i ona měla šňůru 4 proher. Přesto to nakonec nedopadlo dobře a Vítkovice prohrály v samostatných nájezdech. Poprvé se také v brance Vítkovic objevil Dolejš, když vystřídal, po třech rychlých gólech, Bartošáka.

Daniel Dolejš, obránce HC Vítkovice Ridera

Vítkovice potřebují bodovat a tak je jeden bod za remízu v základní hrací době málo. Přesto jsou s výkony mužstva trenéři spokojeni. Zápasy jsou většinou velmi vyrovnané a rozhodují maličkosti. Vítkovicím zatím příliš nevychází střelba. Naopak defenzíva v čele s Bartošákem je výborná.

Daniel Krška, HC Vítkovice Ridera

Vítkovice se už v tabulce extraligy propadly na 9. místo právě před Olomouc. Krizi by chtěly zlomit už v pátek, kdy doma v Ostravar Aréně přivítají od 17,30 beznadějně poslední Litvínov.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy