Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hokejisté Vítkovic se dál propadají tabulkou

  • Ostrava,

Hokejisté Vítkovic se potápějí stále hlouběji. V úterý prohráli na samostatné nájezdy s Olomoucí a v tabulce extraligy opět klesli. Trenéři jsou ale s výkony hráčů spokojeni. Ve vyrovnané soutěži rozhodují o vítězstvích a prohrách maličkosti.

Hokejový klub Vítkovice Ridera prožívá hned na začátku nejvyšší soutěže krizi. Po vydařeném úvodu sezóny přišla krize, která se v úterním zápase protáhla na 5 proher v řadě. Na Olomouc si navíc domácí věřili, protože i ona měla šňůru 4 proher. Přesto to nakonec nedopadlo dobře a Vítkovice prohrály v samostatných nájezdech. Poprvé se také v brance Vítkovic objevil Dolejš, když vystřídal, po třech rychlých gólech, Bartošáka.

Daniel Dolejš, obránce HC Vítkovice Ridera

Vítkovice potřebují bodovat a tak je jeden bod za remízu v základní hrací době málo. Přesto jsou s výkony mužstva trenéři spokojeni. Zápasy jsou většinou velmi vyrovnané a rozhodují maličkosti. Vítkovicím zatím příliš nevychází střelba. Naopak defenzíva v čele s Bartošákem je výborná.

Daniel Krška, HC Vítkovice Ridera

Vítkovice se už v tabulce extraligy propadly na 9. místo právě před Olomouc. Krizi by chtěly zlomit už v pátek, kdy doma v Ostravar Aréně přivítají od 17,30 beznadějně poslední Litvínov.
Jak jsem vyhrál válku / komedie

15.12. 19:00
Ostrava, DK Akord, Ostrava

Cavewoman / humorná show / přesunuto z 23. 6.

17.12. 19:00
Ostrava, DK Akord, Ostrava

Sad-Fasad Sistem s.r.o..
Ostrava
od 15 000 Kč/měsíc

Detail

PCP EURO-POWER EURO POLICE, s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 20 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

JPM trans, s.r.o. - Ostrava - Kunčičky
Ostrava
od 26 000 do 29 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků