Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Ostravě se zloděj po pádu snažil utéct po čtyřech

  • Ostrava,

O tom, že mlýny boží opravdu melou a rozhodně ne pomalu, se přesvědčil na vlastní kůži zloděj z Ostravy. Když se pomocí provizorního žebříku pokoušel vylézt na balkon v prvním patře, zřítil se dolů a polámal si obě nohy. Chvíli se snažil utéct po čtyřech, ale daleko se nedostal.

Tahle hromádka dřeva zůstala po provizorním žebříku, který si vyrobil zloděj v Ostravě-Vítkovicích, aby se dostal k lupu. Po žebříku chtěl vylézt na balkon domu, zatímco komplic hlídal dole. Vše ale dopadlo jinak. Žebřík se rozpadl a muž sletěl z výšky asi 4 metrů. Rachot navíc zburcoval sousedy.

soused: “Myslel jsem si, že se tam perou v zahradě a on už přitom nemohl chodit. Pak mi to celé došlo, že asi spadl z balkonu a že to byli zloději. On nemohl chodit, byl rozbitý, tak se tady plazil. Doplazil se až ke garážím a tam se schoval do křoví.”

Když komplic usoudil, že kolegu neunese, raději utekl. Zraněný zloděj se s vypětím všech sil doslova doplazil do nedalekého křoví, kde se chtěl schovat. Policisté ho ale snadno našli.

Gabriela Holčáková, mluvčí PČR MS kraje: “Bylo zjištěno, že se měl podezřelý muž z místa vzdalovat po kolenou a rukou, tedy tzv. po čtyřech. Hlídka ho vypátrala v nedalekém křoví.”

Zranění 41letého zloděje byla natolik vážná, že ani nemohl být vyslechnut a zdravotníci jej přepravili do nemocnice.

Lukáš Humpl, mluvčí HZS MS kraje: “Utrpěl poranění obou dolních končetin a po neodkladné péči byl transportován do MNO.”

Zloději nic nestihli ukrást, ale přesto jim hrozí dva roky vězení. Dopadení druhého muže je otázkou pár dní.
COPPÉLIA LÉA DELIBESE, klasický pohádkový balet

Dnes
Ostrava, Divadlo J. Myrona, Ostrava

Letní kino AMFI: 3BOBULE

Dnes
Ostrava-Jih, Letní kino Amfi, Ostrava - Poruba

OSTRAVA CITY MARATHON 2020!!!

Zítra
Ostrava, Masarykovo náměstí, Ostrava

Stavitelství SIZO s.r.o. - MS kraj
Ostrava
od 25 000 Kč/měsíc

Detail

David Dutka ČR
Ostrava
od 100 do 130 Kč/hod.

Detail

David & son s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 22 000 do 24 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků