Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Ostravě se zloděj po pádu snažil utéct po čtyřech

  • Ostrava,

O tom, že mlýny boží opravdu melou a rozhodně ne pomalu, se přesvědčil na vlastní kůži zloděj z Ostravy. Když se pomocí provizorního žebříku pokoušel vylézt na balkon v prvním patře, zřítil se dolů a polámal si obě nohy. Chvíli se snažil utéct po čtyřech, ale daleko se nedostal.

Tahle hromádka dřeva zůstala po provizorním žebříku, který si vyrobil zloděj v Ostravě-Vítkovicích, aby se dostal k lupu. Po žebříku chtěl vylézt na balkon domu, zatímco komplic hlídal dole. Vše ale dopadlo jinak. Žebřík se rozpadl a muž sletěl z výšky asi 4 metrů. Rachot navíc zburcoval sousedy.

soused: “Myslel jsem si, že se tam perou v zahradě a on už přitom nemohl chodit. Pak mi to celé došlo, že asi spadl z balkonu a že to byli zloději. On nemohl chodit, byl rozbitý, tak se tady plazil. Doplazil se až ke garážím a tam se schoval do křoví.”

Když komplic usoudil, že kolegu neunese, raději utekl. Zraněný zloděj se s vypětím všech sil doslova doplazil do nedalekého křoví, kde se chtěl schovat. Policisté ho ale snadno našli.

Gabriela Holčáková, mluvčí PČR MS kraje: “Bylo zjištěno, že se měl podezřelý muž z místa vzdalovat po kolenou a rukou, tedy tzv. po čtyřech. Hlídka ho vypátrala v nedalekém křoví.”

Zranění 41letého zloděje byla natolik vážná, že ani nemohl být vyslechnut a zdravotníci jej přepravili do nemocnice.

Lukáš Humpl, mluvčí HZS MS kraje: “Utrpěl poranění obou dolních končetin a po neodkladné péči byl transportován do MNO.”

Zloději nic nestihli ukrást, ale přesto jim hrozí dva roky vězení. Dopadení druhého muže je otázkou pár dní.
Jak jsem vyhrál válku / komedie

15.12. 19:00
Ostrava, DK Akord, Ostrava

Cavewoman / humorná show / přesunuto z 23. 6.

17.12. 19:00
Ostrava, DK Akord, Ostrava

USNU nové spaní s.r.o. (Ostrava - Poruba)
Ostrava
od 22 000 Kč/měsíc

Detail

REALITNÍ AGENTURA VÍTEK, s.r.o. (Ostrava - Hrabůvka)
Ostrava
od 23 000 do 28 000 Kč/měsíc

Detail

IBEX Security s.r.o. (Ostrava - Přívoz, Hlučínská)
Ostrava
od 16 100 do 21 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků