Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ostravské ředitelství PČR ocenilo nejlepší pracovníky

  • Ostrava,

Stejně jako každý rok před vánocemi se v Ostravě uskutečnilo slavnostní setkání, na kterém byli oceněni nejlepší policisté i civilní pracovníci městského ředitelství. O významu této akce hovoří i to, že ceny předával i policejní prezident Tomáš Tuhý a primátor Ostravy Tomáš Macura.

Typické prostředí kdysi havířského města Ostravy, přesněji šaten dolu Michal v Michálkovicích, dodalo atmosféru slavnostnímu aktu oceňování nejlepších policistů, civilních zaměstnanců Městského ředitelství policie Ostrava a také dalších osob, které vykonaly něco záslužného.

Tomáš Tuhý, policejní prezident: “Pro mně je to návrat do domoviny, protože jsem ještě pořád obyvatelem MS kraje i když jsem odešel na dočasnou misi do Prahy.”

Jako policejní tým roku bylo vyhlášeno oddělení hlídkové služby. To jsou policisté, kteří reagují na tísňová volání linky 158.

Jiří Hubert, velitel OHS PČR Ostrava: “Zřejmě je to za to, že jsme snížili dojezdové časy z nějakých 15, 20 minut na 5 minut, 3 minuty, kdy dojde k pomoci občanům. Neděláme to pro ocenění, ale pro lidi, to ocenění je něco navíc.”

Oceněn byl také ostravský primátor, náměstek ředitele krajského ředitele hasičů a nebo policejní mluvčí Miroslav Kolátek, kterého můžete znát z našeho zpravodajství.

Miroslav Kolátek, mluvčí PČR Karviná: “Já jsem byl oceněn čestnou medailí a byl jsem překvapen. Nečekal jsem to a samozřejmě mi to udělalo velkou radost.”

Ocenění byli také dva muži, kteří se zachovali téměř hrdinsky. Pan Tomašík, který zabránil znásilnění a Jan Rehák, který pomohl dopadení lupiče. O obou mužích máme zvláštní reportáž.
Jak jsem vyhrál válku / komedie

15.12. 19:00
Ostrava, DK Akord, Ostrava

Cavewoman / humorná show / přesunuto z 23. 6.

17.12. 19:00
Ostrava, DK Akord, Ostrava

Easy Logistics, s.r.o. - Ostrava
Ostrava
od 25 000 Kč/měsíc

Detail

Patronus servis Ostrava, s.r.o. - Evropa, státy EU
Ostrava
od 25 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Sad-Fasad Sistem s.r.o..
Ostrava
od 15 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků