Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Zveřejnění záznamu zabralo. Další násilník sám přišel na policii

  • Ostrava,

Během dne se opil a poté vyrazil na Stodolní. Pak rozbil skleněnou lahev o hlavu jednoho ze spolucestujících v tramvaji. Řádění zastavila až žena, která vytáhla legálně drženou zbraň. I přesto muž policii chvíli unikal. Ale pouze do doby, kdy lidé ve velkém sdíleli zveřejněné video. I tento podezřelý se sám raději přišel přiznat policistům. Svého činu lituje.

Jen dva dny stačily na ztotožnění agresivního muže, který nepochopitelným způsobem napadl spolucestujícího v tramvaji. 

"Podezřelý fyzicky napadl 25letou ženu a 34letého muže. Poškozeného měl neznámý nejprve udeřit hlavou, násilí eskalovalo úderem pěstí do obličeje, v důsledku úderu oběť upadla na zem. Nato muž zaútočil i na ženu, kterou měl udeřit rukou. Agrese pokračovala i vůči ležícímu muži, kdy podezřelý poškozeného udeřil lahví do hlavy takovou razancí, že se lahev rozbila a kopl do hlavy ležícího poškozeného...," takto o události informovala Policie České republiky v době, kdy byl zveřejněn záznam z bezpečnostních kamer v tramvaji. 

Reakce lidí na sociálních sítích byly obrovské. Redakci se přihlásil člověk, který tvrdí, že muže v tramvaji potkává. Prý si povídá sám se sebou a občas mluví i na ostatní. Jedná se o psychicky nemocného člověka? Zpráva policistů tomu částečně nasvědčuje. "Vyšetřování okolností události pokračuje, další skutečnosti konstatují také znalci. Po zjištění nových skutečností nevylučujeme ani změnu právní kvalifikace věci," píše v tiskové zprávě policie mluvčí Gabriela Holčáková. 

Policejní komisař zahájil trestní stíhání 27letého muže pro trestné činy výtržnictví a ublížení na zdraví. "Oba cestující utrpěli zranění, která ošetřili lékaři. Doba léčení způsobeného zranění není dosud specifikována, nicméně přesáhne sedm dnů. Pachateli činu hrozí aktuálně trest odnětí svobody až na tři léta," dodává mluvčí PČR.

 O případu jsme informovali v této reportáži.
VIP Fitwork Celebration Respect Club Ostrava

Dnes
Ostrava, Respect Club Ostrava

COPPÉLIA LÉA DELIBESE, klasický pohádkový balet

Dnes
Ostrava, Divadlo J. Myrona, Ostrava

Letní kino AMFI: 3BOBULE

Dnes
Ostrava-Jih, Letní kino Amfi, Ostrava - Poruba

JÍDELNA OPEN s.r.o.,
Ostrava
od 14 600 do 18 000 Kč/měsíc

Detail

Mallne Style s.r.o. - Slezská Ostrava
Ostrava
od 28 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Centrum sociálních služeb Ostrava, o.p.s., Ostrava
Ostrava
od 16 500 do 16 500 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků