Návštěvnost Olympijského festivalu bude atakovat hranici 100 tisíc

  • 22. února 2018,
  • 11:05,
  • Ostrava,
  • Tomáš Tikal

Olympijský festival v Ostravar Aréně v Ostravě – Vítkovicích si dal za úkol přiblížit Zimní olympijské hry v Koreji českým fanouškům a přilákat děti ke sportu. A už teď je jasné, že se tento záměr podařilo naplnit.

Reklama

Ta nabídka sportovních aktivit je tak velká, že jen na jejich vyjmenování by tato reportáž nestačila. A možnost vyzkoušet si nejrůznější sporty přilákala hlavně děti, z čehož mají organizátoři obrovskou radost.

„Je to vynikající příležitost pro děti, aby si vyzkoušely nejrůznější sporty a u některého z nich třeba potom zůstaly,“ zdůraznil olympijský vítěz z Nagana David Moravec. A hejtman MSK Ivo Vondrák (ANO) dodal: „Když děti vidí, že je někdo ve sportu úspěšný, budou ho chtít následovat.“

Příklady skutečně táhnou, například v sobotu 17. Února po zlatém závodě Ester Ledecké, přišlo do Ostravar Arény bezmála deset tisíc fanoušků. A z Olympijského festivalu byli nadšeni.

Do dnešního dne byla návštěvnost Olympijského festivalu skoro 70 tisíc lidí. A protože naši hokejisté v Koreji úspěšní, vytoužena stotisícová hranice do konce olympiády určitě padne.
F. Jureček - A. Sprušil / Nová galerie v nové republice

02.01. 10:00 - 31.12. 18:00
Ostrava, Dům umění Ostrava

Galapágy, začarované ostrovy / beseda s Richardem Konkolskim

Dnes 17:00 - 5:12
Ostrava, Dům knihy KNIHCENTRUM, Ostrava

Najdi si mne / beseda s Janem Cimickým

Zítra 16:00 - 21.05. 5:12
Ostrava, Dům knihy KNIHCENTRUM, Ostrava

F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s.
Ostrava-město
od 23 000 Kč

Detail

AKORD & POKLAD, s.r.o.
Ostrava-město
od 35 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu