Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Návštěvnost Olympijského festivalu bude atakovat hranici 100 tisíc

  • Ostrava,

Olympijský festival v Ostravar Aréně v Ostravě – Vítkovicích si dal za úkol přiblížit Zimní olympijské hry v Koreji českým fanouškům a přilákat děti ke sportu. A už teď je jasné, že se tento záměr podařilo naplnit.

Ta nabídka sportovních aktivit je tak velká, že jen na jejich vyjmenování by tato reportáž nestačila. A možnost vyzkoušet si nejrůznější sporty přilákala hlavně děti, z čehož mají organizátoři obrovskou radost.

„Je to vynikající příležitost pro děti, aby si vyzkoušely nejrůznější sporty a u některého z nich třeba potom zůstaly,“ zdůraznil olympijský vítěz z Nagana David Moravec. A hejtman MSK Ivo Vondrák (ANO) dodal: „Když děti vidí, že je někdo ve sportu úspěšný, budou ho chtít následovat.“

Příklady skutečně táhnou, například v sobotu 17. Února po zlatém závodě Ester Ledecké, přišlo do Ostravar Arény bezmála deset tisíc fanoušků. A z Olympijského festivalu byli nadšeni.

Do dnešního dne byla návštěvnost Olympijského festivalu skoro 70 tisíc lidí. A protože naši hokejisté v Koreji úspěšní, vytoužena stotisícová hranice do konce olympiády určitě padne.
Irena Kalhousová: Visegrad a Izrael / beseda s I. Kalhousovou

Dnes
Ostrava-Poruba, Dům knihy KNIHCENTRUM, Ostrava

Můj báječný rozvod / one women komedie s Eliškou Balcerovou

Dnes
Ostrava-Poruba, Dům kultury města Ostravy

ANETA LANGEROVÁ / koncert

Dnes
Ostrava-Centrum, DK Akord, Ostrava

JÍDELNA OPEN s.r.o.,
Ostrava
od 14 600 do 18 000 Kč/měsíc

Detail

Sad-Fasad Sistem s.r.o..
Ostrava
od 15 000 Kč/měsíc

Detail

AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství,
Ostrava
od 250 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků