Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

KSČM chce v Ostravě zastavit propad preferencí

  • Ostrava,

Volby se rychle blíží a další stranou, která se v Ostravě bude snažit získat volební hlasy občanů jsou komunisté. Straně každým rokem ubývá hlasů a to se v našem levicovém regionu pokusí změnit. Komunisté například kritizují současné vedení Ostravy za přílišnou spořivost. Peníze by se raději měli investovat.

KSČM patří v našem levicovém regionu k nejstabilnějším stranám. V posledních letech jí ale stále klesají preference. Zastavit tento trend se chce pokusit kandidát na primátora Martin Juroška. Současné vedení Ostravy prý nedokáže využít peníze, které se hromadí na účtu města a přešlapuje na místě. "My bychom rádi výrazně investovali do veřejného prostoru, opravovali chodníky, podchody, veřejná prostranství doplnili o veřejné toalety, " vysvětluje lídr KSČM pro magistrát Martin Juroška.

Komunisté kandidují i ve všech velkých městských obvodech. V Ostravě-Jihu chtějí například zvýšit bezpečnost. "Prioritně bychom v našem obvodu chtěli zrekonstruovat podchody, protože některé vypadají, jako z hororového filmu," říká lídryně kandidátky v Ostravě - Jihu Lucie Foldynová

V Moravské Ostravě a Přívoze se chtějí zaměřit na oživení centra. Prý mají odlišný pohled na řešení proluk mezi domy. "My bychom proluky, které oni chtějí prodat developerům a vytvořit tam bydlení pro lidi, my bychom tyto projekty chtěli realizovat sami," uvádí lídr kandidátky Moravské Ostravy a Přívozu Vít Macháček.

Na Slezské chtějí komunisté konečně vybudovat kanalizaci. "Plošná kanalizace prostě chybí ve všech katastrech,"  říká lídryně kandidátky KSČM ve Slezské Ostravě Justina Kamenná.

Pro komunisty prý bude na ostravském magistrátu úspěchem cokoliv nad stávajících 10 křesel, což je 13 procent hlasů.
Tři vykřičníky / folkový koncert

06.08. 18:00
Ostrava-Centrum, DK Akord, Ostrava

Letní kino v DOV: 3bobule

06.08. 21:30
Ostrava-Mariánské hory, Bolt Tower, DOV, Ostrava

FAJNA RODINA SPOLU / akce pro rodiny v Bělském lese

16.08. 14:00
Ostrava-Centrum, Bělský les - Ostrava

Petr Březovják - Ostrava, Frýdek-Místek
Ostrava
od 45 000 Kč/měsíc

Detail

TEPLOTECHNA Ostrava a.s.; Ostrava
Ostrava
od 22 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

VÁHOSTAV - CZ, organizační složka - Ostrava
Ostrava
od 30 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků