Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Stolní tenisté Ostravy potrápili nejlepší tým Evropy

  • Ostrava,

Stolní tenisté Ostravy ve 4. kole Ligy mistrů podlehli vysoce favorizovanému Düsseldorfu až po boji 2:3. V týmu obhájce trofeje se v zaplněné hale na výstavišti představil mistr Evropy a třetí hráč světového žebříčku Timo Boll, v domácím dresu si zase odbyl vítěznou premiéru v Lize mistrů teprve čtrnáctiletý talent Šimon Bělík.

Domácí tým zdecimovala marodka, přesto začal výborně, když Tomáš Tregler vybojoval první bod. Poté nastoupili ke stolu dvě legendy - Petr Korbel a světová trojka Timo Boll. 47letá domácí legenda se snažila, ale sedminásobný mistr Evropy Boll nezaváhal.

"Borussia Düsseldorf je Real Madrid stolního tenisu. Jsem moc rád, že přišlo hodně diváků a věřím, že nás podpoří i příště," děkoval fanouškům hrající trenér TTC Ostrava Petr Korbel.

Za stavu 1:1 ale začal jiný příběh. V ostravském týmu dostal šanci teprve 14letý kadet Šimon Bělík. Mohutně podporován diváky pak dokázal udolat 53. hráče světa, Egypťana Asára.

"Byl jsem strašně nervózní, ale diváci mi pomohli. Bojoval jsem ze všech sil a nakonec jsem vyhrál," poznamenal ostravský talent.

Ostrava vedla 2:1, ale happy end se nekonal. Tregler i Korbel zbývající zápasy prohráli, a tak obhájce titulu z Ligy mistrů si z Ostravy odvezl celkové vítězství.
Luboš Kulíšek: Lubošova celkem fajn knížka / beseda

Dnes
Ostrava-Slezská Ostrava, Dům knihy KNIHCENTRUM, Ostrava

4TET: Koncert no. 5

02.10. 19:00
Ostrava-Centrum, Dům kultury města Ostravy

Květiny pro paní Harrisovou / muzikál

03.10. 18:30
Ostrava-Slezská Ostrava, Divadlo J. Myrona, Ostrava

Designo rekonstrukce s.r.o. - Ostrava
Ostrava
od 17 300 do 20 800 Kč/měsíc

Detail

JPP Development Group s.r.o. - Ostrava
Ostrava
od 35 000 do 45 000 Kč/měsíc

Detail

LP Okno - Trans s.r.o. - Ostrava
Ostrava
od 37 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků