Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vážná nehoda dvou aut ochromila dopravu v Ostravě

  • Ostrava,

Velké dopravní komplikace způsobila dopravní nehoda dvou osobních aut, která se stala v úterý Ostravě v době dopravní špičky. Jedno z vozidel přejíždělo do vedlejšího pruhu a vytlačilo do sloupu auto, které v něm jelo. Velmi frekventovaná Českobratrská ulice musela být uzavřena.

Vidíte následky kolize dvou osobních aut, která se stala těsně za křižovatkou Hornopolní a Českobratrské ulice v centru Ostravy. Obě auta projela na dvouproudé silnici křižovatku, ale hned za ní začala řidička stříbrné Škody Fabie přejíždět z levého pruhu do pravého. Zřejmě si nevšimla, že vedle ní jede modrá Octávie. Řidič ve snaze srážce zabránit uhýbal tak dlouho, až narazil do sloupu. "Ona mě celého tak střihla, takže já jsem to vyhodil do sloupu," vysvětloval řidič havarovaného auta.

Náraz do sloupu byl tak silný, že spolujezdec zůstal zaklíněný ve vozidle a na místo spěchali hasiči i zdravotnická záchranná služba. "V jednom vozidle zůstala osoba, kterou jsme po příjezdu museli vyprostit. Následně jednotka zajistila odpojení akumulátoru a únik provozních kapalin," uvádí velitel stanice HZS MS kraje Radim Bajger. "Posádka ošetřovala 19letého pacienta, který byl při vědomí.Utrpěl těžké poranění dolní končetiny, " popisuje mluvčí zdravotnické záchranné služby MS kraje Lukáš Humpl.

Policisté museli nejprve uzavřít frekventovanou Varenskou ulici, což způsobilo v dopravě velké komplikace. Okamžitě vznikla zácpa na objízdných trasách. Míru zavinění jednotlivých řidičů určí až další vyšetřování. Řidička totiž tvrdí, že dávala znamení o směru jízdy, což naopak řidič druhého vozu neviděl. 
Luboš Kulíšek: Lubošova celkem fajn knížka / beseda

Dnes
Ostrava-Slezská Ostrava, Dům knihy KNIHCENTRUM, Ostrava

4TET: Koncert no. 5

02.10. 19:00
Ostrava-Centrum, Dům kultury města Ostravy

Květiny pro paní Harrisovou / muzikál

03.10. 18:30
Ostrava-Slezská Ostrava, Divadlo J. Myrona, Ostrava

JÍDELNA OPEN s.r.o.,
Ostrava
od 14 600 do 18 000 Kč/měsíc

Detail

Sad-Fasad Sistem s.r.o..
Ostrava
od 17 800 Kč/měsíc

Detail

David & son s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 22 000 do 24 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků