Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vážná nehoda dvou aut ochromila dopravu v Ostravě

  • Ostrava,

Velké dopravní komplikace způsobila dopravní nehoda dvou osobních aut, která se stala v úterý Ostravě v době dopravní špičky. Jedno z vozidel přejíždělo do vedlejšího pruhu a vytlačilo do sloupu auto, které v něm jelo. Velmi frekventovaná Českobratrská ulice musela být uzavřena.

Vidíte následky kolize dvou osobních aut, která se stala těsně za křižovatkou Hornopolní a Českobratrské ulice v centru Ostravy. Obě auta projela na dvouproudé silnici křižovatku, ale hned za ní začala řidička stříbrné Škody Fabie přejíždět z levého pruhu do pravého. Zřejmě si nevšimla, že vedle ní jede modrá Octávie. Řidič ve snaze srážce zabránit uhýbal tak dlouho, až narazil do sloupu. "Ona mě celého tak střihla, takže já jsem to vyhodil do sloupu," vysvětloval řidič havarovaného auta.

Náraz do sloupu byl tak silný, že spolujezdec zůstal zaklíněný ve vozidle a na místo spěchali hasiči i zdravotnická záchranná služba. "V jednom vozidle zůstala osoba, kterou jsme po příjezdu museli vyprostit. Následně jednotka zajistila odpojení akumulátoru a únik provozních kapalin," uvádí velitel stanice HZS MS kraje Radim Bajger. "Posádka ošetřovala 19letého pacienta, který byl při vědomí.Utrpěl těžké poranění dolní končetiny, " popisuje mluvčí zdravotnické záchranné služby MS kraje Lukáš Humpl.

Policisté museli nejprve uzavřít frekventovanou Varenskou ulici, což způsobilo v dopravě velké komplikace. Okamžitě vznikla zácpa na objízdných trasách. Míru zavinění jednotlivých řidičů určí až další vyšetřování. Řidička totiž tvrdí, že dávala znamení o směru jízdy, což naopak řidič druhého vozu neviděl. 
CYKLOSVĚTLUŠKA 2020 aneb Světýlka naděje pro Karolínku

05.09. 18:00
Ostrava-Mariánské hory, AKORD

Petr Hapka a jeho potměšilí hosté / přesunutý koncert z 18.4.

22.10. 19:00
Ostrava-Mariánské hory, DK Akord, Ostrava

Káťa a Škubánek / přeloženo z 28.3.

21.11. 10:00
Ostrava-Mariánské hory, Dům kultury města Ostravy

-Základní škola a mateřská škola Ostrava-Svinov, příspěvková organizace
Ostrava
od 29 490 Kč/měsíc

Detail

BEWIT FRANCHISE, s.r.o., Slezská Ostrava
Ostrava
od 40 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail

KOVOCENTRUM - Steel products, s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 25 000 do 28 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků