Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Podezřelého z vraždy zatkla v Ostravě zásahová jednotka

  • Ostrava,

Další případ vraždy s nejčastějšího motivem řeší kriminalisté v Ostravě. Jsou to partnerské neshody, které skončily brutálním útokem manžela na svou ženu. Po činu musela běsnícího vraha zadržet zásahová jednotka. Podezřelý je ve vazbě.

12. dubna spěchali hasiči do Ostravy -Hrabůvky, kde měli nahlášeného sebevraha, který se chystal skočit z 10 patra paneláku. Nafoukli vak a čekali. Mezitím se už ale policisté dozvěděli důvod jeho zoufalého jednání. 49letý muž totiž krátce před tím zavraždil svou manželku. "Muž měl za užití hrubého fyzického ataku v kombinaci tupého a bodnořezného nástroje usmrtit stejně starou ženu. Poté se zabarikádoval v bytě," uvádí mluvčí policie Richard Palát.

Policisté povolali vyjednavače, který se snažil muže téměř dvě hodiny přesvědčit, aby neskákal. Mezitím už dorazila  i zásahová jednotka.  Zakuklenci se nakonec spustili z horního patra a muže stojícího v okně skopli dovnitř do bytu a zatkli. Ještě pár dní před vraždou nikoho ze sousedů ani nenapadalo, že by se něco takového mohlo stát. "Bydleli tady přes dvacet let. Byli to milí a spokojení lidé. Paní jsem potkala den před tím u schránek a byla usměvavá. Vůbec to nechápu," říká sousedka.

"Kriminalisté provedli ohledání místa činu, zajistili stopy pro zkoumání znalců. Prověřují také motiv a veškeré okolnosti spáchání skutku. Stíhání je vedeno vazebně," dodává mluvčí. 

Kvůli čemu se manželé pohádali se nám zjistit nepodařilo. Mezi sousedy se povídá o možném rozchodu. Manželé měli dvě děti, které jsou už dospělé. Muži nyní hrozí až 20 let vězení. 
Jak jsem vyhrál válku / komedie

15.12. 19:00
Ostrava, DK Akord, Ostrava

Cavewoman / humorná show / přesunuto z 23. 6.

17.12. 19:00
Ostrava, DK Akord, Ostrava

Sad-Fasad Sistem s.r.o..
Ostrava
od 15 000 Kč/měsíc

Detail

IBEX Security s.r.o. (Ostrava - Přívoz, Hlučínská)
Ostrava
od 16 100 do 21 000 Kč/měsíc

Detail

Sad-Fasad Sistem s.r.o..
Ostrava
od 15 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků