Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vážná nehoda zablokovala v Ostravě křižovatku u Vodárny

  • Ostrava,

Nejrušnější křižovatka v Ostravě U vodárny byla v pondělí před obědem částečně ochromena. Způsobila to vážná hromadná nehoda, která se stala těsně před semafory ve směru od Ferony k Mariánskohorské. Silnice musela být zcela uzavřena.

Bylo krátce před desátou hodinou, když se na velmi frekventované křižovatce u Vodárny v Ostravě - Nové Vsi ozval pískot gum, nárazy plechů a řinčení rozbitých skel. Dohromady se nakonec srazilo šest osobních vozidel. Některá auta už stála na červenou, ostatní přijížděla ke křižovatce. Jako první přijeli pomáhat hasiči. "Vyprošťování samotné jsme nedělali. Jedna osoba byla v bezvědomí, ale ta už byla vytažena před našim příjezdem. My jsme před příjezdem sanitky prováděli přednemocniční neodkladnou péči," říká velitel zásahu HZS MS kraje 

Chvíli na to už ale přijela zdravotnická záchranná služba a převzala si pacienty. Nejhůře na tom byl muž v bezvědomí, bez viditelných poranění. "Lékařská posádka ošetřovala 63letého muže v bezvědomí, bez viditelných vnějších poranění. Ten byl převezen na urgentní příjem FNO. Dvě zdravotnické posádky měly v péči tři ženy, které utrpěly středně závažná poranění," popisuje zastupující mluvčí záchranné služby Ladislav Lang.

Policisté silnici uzavřeli a dopravu odkláněli přes Hulváky. Vyšetřovatelé mezitím provedli dokumentaci celé nehody. Nikdo z řidičů nedokázal říct, co se vlastně stalo. Vše nasvědčuje tomu, že se jednomu z řidičů udělalo špatně a za volantem zkolaboval. 
JEDNÁME O NÁHRADNÍM TERMÍNU!!! / Můžem i s mužem / komedie

08.04. 19:00
Ostrava-Centrum, DK Akord, Ostrava

PŘESOUVÁME!!! Diskuzní fórum E-Mobilita

16.04. 09:00
Ostrava-Jih, Černá louka v Ostravě, Pavilon A

Rapper / humorný příběh

22.04. 19:00
Ostrava, AKORD

The Ostrava International School s.r.o.;
Ostrava
od 26 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Kultan s.r.o.
Ostrava
od 22 000 Kč/měsíc

Detail

KR-BA employment agency s.r.o., pracoviště SUNGWOO HITECH
Ostrava
od 14 600 do 19 600 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků