Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

U Ostravice se ukájel muž, na sobě měl jen kšiltovku

  • Ostrava,

Policie žádá o pomoc. Hledá muže, který se obnažený procházel kolem Ostravice a ukájel se před nezletilými dívkami. Jedné z nich se ho podařilo vyfotit.

Podezřelému hrozí v případě dopadení trest odnětí svobody až na dva roky. "Uvedeného skutku se měl dopustit dosud nezjištěný muž u řeky Ostravice, městská část Ostrava-Hrabová (Šídlovec). Ten se nejprve oblečen pouze do modré kšiltové čepice pohyboval v okolí mostu přes řeku Ostravici a cyklostezky. Následně měl přistoupit na vzdálenost několika málo metrů ke dvěma nezletilým, vstoupit do řeky a tuto přecházet na druhou stranu. Když se nacházel v polovině říčního koryta, měl se pohlavně ukájet masturbací," řekl  Richard Palát , mluvčí PČR.

Dívky nijak fyzicky neohrožoval, o fyzický kontakt se nepokusil a odešel.  Policie žádá případné svědky o informace. "Nechť nás kontaktují na kterémkoliv obvodním oddělení Policie České republiky, na bezplatné lince 158 nebo na služebním telefonním čísle 974 728 401. Za pomoc předem děkujeme," doplnil mluvčí Palát.

PŘESOUVÁME!!! Diskuzní fórum E-Mobilita

16.04. 09:00
Ostrava, Černá louka v Ostravě, Pavilon A

Rapper / humorný příběh

22.04. 19:00
Ostrava-Jih, AKORD

STABAMA s.r.o.
Ostrava
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

ZIKO sanace, s.r.o.
Ostrava
od 28 000 Kč/měsíc

Detail

UNIKASSET, spol. s r.o.
Ostrava
od 20 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků