Reklama

Ostravská divadla se letos představí v Praze podesáté

  • 10:05,
  • Ostrava ,

Už podesáté se chystají ostravská divadla do Prahy, aby prezentovala to nejlepší ze své tvorby. O divadelní festival Ostrava v Praze je obrovský zájem a letos poprvé představí v hlavním městě i světový muzikál. Budou to Kočky, které jsou od premiéry v Divadle Jiřího Myrona neustále vyprodané.

Stáhnout video
Reklama

Divadelní festival Ostrava v Praze 2019 představí tamnímu publiku čtyři naše divadla. Národní divadlo Moravskoslezské, Divadlo Petra Bezruče, Komorní scénu Aréna a také divadlo loutek. Herci odehrají celkem 10 představení. 8 v rámci hlavního programu a dvě v tzv off-programu. hrát se bude komorní opera, velký světový muzikál i komorní muzikál, loutková pohádka pro děti a pět činoherních inscenací. "Předprodej už začal. začal na naše Kočky, čili Národní divadlo Moravskoslezské v Karlíně 5. listopadu. Postupně budou do prodeje uvolňovány další vstupenky," popisuje mluvčí NDM Šárka Swiderová.

Národní divadlo moravskoslezské poveze do největšího muzikálového divadla v Praze vůbec poprvé světový muzikál. Kočky Andrew Lloyd Webbera se budou hrát 5. listopadu v Hudebním divadle v Karlíně. "Je to skvělá příležitost pro zdejší soubor ukázat, že se dobrý muzikál dělá i v Ostravě," říká Michael Prostějovský, který k tomuto muzikálu přebásnil text.

Město Ostrava pořádá festival už podesáté a letos ho podpořilo částkou milion 800 tisíc korun. Festival se bude konat od 31. října do 5. listopadu a dvě představení 5. a 6. listopadu budou uvedeny v off-programu. Vstupenky už rychle ubývají. 

ReklamaF. Jureček - A. Sprušil / Nová galerie v nové republice

02.01. 10:00 - 31.12. 18:00
Ostrava, Dům umění Ostrava

PADDLEBOARD na Hlučínském jezeře

31.07. 15:00 - 31.08. 18:00
Ostrava, Hlučínské jezero - Štěrkovna

Proč se čerti nemyjí / pohádka pro děti

Zítra 17:00 - 20.08. 22:47
Ostrava, DK Akord, Ostrava

PQT Prosperity Invest s.r.o.
Ostrava-město
od 13 500 Kč

Detail

FEE Transport s.r.o.
Ostrava-město
od 18 000 Kč do 40 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Skrytá hrozba v autě

Více PR článků
Zavřít reklamu