Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ostravská divadla se letos představí v Praze podesáté

  • Ostrava,

Už podesáté se chystají ostravská divadla do Prahy, aby prezentovala to nejlepší ze své tvorby. O divadelní festival Ostrava v Praze je obrovský zájem a letos poprvé představí v hlavním městě i světový muzikál. Budou to Kočky, které jsou od premiéry v Divadle Jiřího Myrona neustále vyprodané.

Divadelní festival Ostrava v Praze 2019 představí tamnímu publiku čtyři naše divadla. Národní divadlo Moravskoslezské, Divadlo Petra Bezruče, Komorní scénu Aréna a také divadlo loutek. Herci odehrají celkem 10 představení. 8 v rámci hlavního programu a dvě v tzv off-programu. hrát se bude komorní opera, velký světový muzikál i komorní muzikál, loutková pohádka pro děti a pět činoherních inscenací. "Předprodej už začal. začal na naše Kočky, čili Národní divadlo Moravskoslezské v Karlíně 5. listopadu. Postupně budou do prodeje uvolňovány další vstupenky," popisuje mluvčí NDM Šárka Swiderová.

Národní divadlo moravskoslezské poveze do největšího muzikálového divadla v Praze vůbec poprvé světový muzikál. Kočky Andrew Lloyd Webbera se budou hrát 5. listopadu v Hudebním divadle v Karlíně. "Je to skvělá příležitost pro zdejší soubor ukázat, že se dobrý muzikál dělá i v Ostravě," říká Michael Prostějovský, který k tomuto muzikálu přebásnil text.

Město Ostrava pořádá festival už podesáté a letos ho podpořilo částkou milion 800 tisíc korun. Festival se bude konat od 31. října do 5. listopadu a dvě představení 5. a 6. listopadu budou uvedeny v off-programu. Vstupenky už rychle ubývají. 
Barrák music hrad: ZBIGNIEW CZENDLIK / talk show

15.07. 19:00
Ostrava, Slezskoostravský hrad, Ostrava

Barrák music hrad: ANNA K.

16.07. 20:00
Ostrava-Centrum, Slezskoostravský hrad, Ostrava

Barrák music hrad: DAVID KOLLER

17.07. 20:00
Ostrava-Slezská Ostrava, Slezskoostravský hrad, Ostrava

ERUPTIVA s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Patronus servis Ostrava, s.r.o.,
Ostrava
od 87 Kč/hod.

Detail

SSK Stavby Ostrava s.r.o.,
Ostrava
od 23 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků