Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ostravská divadla se letos představí v Praze podesáté

  • Ostrava,

Už podesáté se chystají ostravská divadla do Prahy, aby prezentovala to nejlepší ze své tvorby. O divadelní festival Ostrava v Praze je obrovský zájem a letos poprvé představí v hlavním městě i světový muzikál. Budou to Kočky, které jsou od premiéry v Divadle Jiřího Myrona neustále vyprodané.

Divadelní festival Ostrava v Praze 2019 představí tamnímu publiku čtyři naše divadla. Národní divadlo Moravskoslezské, Divadlo Petra Bezruče, Komorní scénu Aréna a také divadlo loutek. Herci odehrají celkem 10 představení. 8 v rámci hlavního programu a dvě v tzv off-programu. hrát se bude komorní opera, velký světový muzikál i komorní muzikál, loutková pohádka pro děti a pět činoherních inscenací. "Předprodej už začal. začal na naše Kočky, čili Národní divadlo Moravskoslezské v Karlíně 5. listopadu. Postupně budou do prodeje uvolňovány další vstupenky," popisuje mluvčí NDM Šárka Swiderová.

Národní divadlo moravskoslezské poveze do největšího muzikálového divadla v Praze vůbec poprvé světový muzikál. Kočky Andrew Lloyd Webbera se budou hrát 5. listopadu v Hudebním divadle v Karlíně. "Je to skvělá příležitost pro zdejší soubor ukázat, že se dobrý muzikál dělá i v Ostravě," říká Michael Prostějovský, který k tomuto muzikálu přebásnil text.

Město Ostrava pořádá festival už podesáté a letos ho podpořilo částkou milion 800 tisíc korun. Festival se bude konat od 31. října do 5. listopadu a dvě představení 5. a 6. listopadu budou uvedeny v off-programu. Vstupenky už rychle ubývají. 
JEDNÁME O NÁHRADNÍM TERMÍNU!!! / Můžem i s mužem / komedie

08.04. 19:00
Ostrava-Centrum, DK Akord, Ostrava

PŘESOUVÁME!!! Diskuzní fórum E-Mobilita

16.04. 09:00
Ostrava-Jih, Černá louka v Ostravě, Pavilon A

Rapper / humorný příběh

22.04. 19:00
Ostrava, AKORD

BUILDING - ELEKTRIC STAV s.r.o.
Ostrava
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

The Ostrava International School s.r.o.;
Ostrava
od 26 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Knihovna města Ostravy, příspěvková organizace
Ostrava
od 21 260 do 31 240 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků