Fantazie! Baseballisté Arrows Ostrava obhájili titul!

  • 8:56,
  • Ostrava ,

Teď tady máme velmi dobrou zprávu pro fanoušky ostravského baseballu. Hráči Arrows Ostrava se ve finálové sérii proti Eagles Praha pokoušeli obhájit loňský titul a dopadlo to skvěle.

Ani fotbal, ani hokej, ani florbal. Nejúspěšnějším kolektivním sportem v Ostravě je momentálně baseball. Tým Arrows Ostrava loni slavně zdolal ve finále extraligy Draky Brno, letos jim v cestě za titulem stálo v cestě mužstvo Eagles Praha. Ostravané začali finálovou sérii domácím vítězstvím 6:3, poté v Praze soupeře deklasovali 10:1 a ve třetím finále se fanoušci těšili na oslavu dalšího titulu. A po vítězství 5:2 se dočkali. „I když to podle výsledku není patrné, série byla velmi náročná. Musím se poklonit soupeři, odehrál vynikající sezonu,“ uznal manažer Arrows Ostrava Boris Bokaj. A jeden z nejlepších hráčů Jakub Malík dodal: „Rozhodla skutečnost, že jsme ten titul chtěli více než Pražané.“

Arrows Ostrava se stali po Dracích Brno teprve druhým týmem české extraligy, kterému se podařilo titul obhájit. A všichni kolem ostravského baseballu věří, že se stejný úspěch podaří i za rok.
Pohádky o mašinkách / premiéra

24.01. 17:00
Ostrava-Mariánské hory, Divadlo loutek Ostrava

Trhy, co se hledají - nekomerční farmářské trhy

Dnes
Ostrava-Jih, Pavilon A, Černá louka, Ostrava

Sobotní dílny GVUO pro rodiny s dětmi

Dnes
Ostrava-Mariánské hory, Dům umění Ostrava

ChacharNet s.r.o.
Ostrava-město
od 106 Kč do 150 Kč

Detail

INVOLVEX TRADE s.r.o.
Ostrava-město
od 17 800 Kč

Detail

HUSA Restaurant s. r. o.
Ostrava-město
od 16 100 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků