Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Fantazie! Baseballisté Arrows Ostrava obhájili titul!

  • Ostrava,

Teď tady máme velmi dobrou zprávu pro fanoušky ostravského baseballu. Hráči Arrows Ostrava se ve finálové sérii proti Eagles Praha pokoušeli obhájit loňský titul a dopadlo to skvěle.

Ani fotbal, ani hokej, ani florbal. Nejúspěšnějším kolektivním sportem v Ostravě je momentálně baseball. Tým Arrows Ostrava loni slavně zdolal ve finále extraligy Draky Brno, letos jim v cestě za titulem stálo v cestě mužstvo Eagles Praha. Ostravané začali finálovou sérii domácím vítězstvím 6:3, poté v Praze soupeře deklasovali 10:1 a ve třetím finále se fanoušci těšili na oslavu dalšího titulu. A po vítězství 5:2 se dočkali. „I když to podle výsledku není patrné, série byla velmi náročná. Musím se poklonit soupeři, odehrál vynikající sezonu,“ uznal manažer Arrows Ostrava Boris Bokaj. A jeden z nejlepších hráčů Jakub Malík dodal: „Rozhodla skutečnost, že jsme ten titul chtěli více než Pražané.“

Arrows Ostrava se stali po Dracích Brno teprve druhým týmem české extraligy, kterému se podařilo titul obhájit. A všichni kolem ostravského baseballu věří, že se stejný úspěch podaří i za rok.
SHF Hudební výlety: Stadlerovo klarinetové kvarteto

Zítra
Ostrava, Husův sbor, Stará Bělá

ZRUŠENO!!! / Jarní seniorský bál

30.03. 15:00
Ostrava-Jih, AKORD

ZRUŠENO!!! Šikmý kostel / beseda s Karin Lednickou

31.03. 17:00
Ostrava-Centrum, Dům knihy KNIHCENTRUM, Ostrava

Stavby COMPLET s.r.o.
Ostrava
od 17 800 do 18 000 Kč/měsíc

Detail

RESIDOMO Služby, s.r.o., Ostrava,
Ostrava
od 21 360 Kč/měsíc

Detail

XEVOS Solutions s.r.o.;.
Ostrava
od 25 000 do 60 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků