Bude play-off? Omlazený tým HC Vítkovice Ridera opět chtějí postoupit

  • 8:46,
  • Ostrava ,

Turbulentní změny zažil hokejový klub Vítkovice Ridera během letního období. Nejen že odešla řada zkušených hráčů, ale některé odchody dokonce doprovázely mediální přestřelky. Přesto chtějí svěřenci trenéra Jakuba Petra opět postoupit do play off.

V minulé sezoně Vítkovice vypadly už ve čtvrtfinále, pozdější mistr z Třince je smetl 4:0 na zápasy. Od té doby odešla z kádru řada zvučných jmen – Bartošák, Lev, Kucsera, Tybor a také kapitán Rostislav Olesz. Vítkovický tým se omladil a bude se snažit o agresivní bruslivý hokej.

„Když se podíváte na soupisku, tak tam najdete hodně mladých kluků. Ale podle mě mají už dost zkušeností, abychom se mohli porvat o play off,“ říká kapitán HC Vítkovice Ridera Jan Výtisk.

Trenér Jakub Petr dobře ví, kde měl jeho tým největší slabiny a jaký hokej by měl předvádět.

„Měli jsme rezervy v přesilovkách a v produktivitě. Teď máme dobře natrénováno a věřím, že budeme hrát líbivý agresivní hokej,“ věří Jakub Petr, trenér HC Vítkovice Ridera.

Věkový průměr je méně než 24 let, přesto se chtějí Ostravané jakýmkoliv způsobem probojovat do play off, to je hlavní cíl. Vítkovice začínají sezonu už tento pátek doma s Olomoucí, za kterou nastoupí i bývalý kapitán Olesz.
GVUO pro nejmenší / tvůrčí dílny

21.01. 15:30
Ostrava-Jih, Dům umění Ostrava

Tvůrčí dílna pro seniory

Dnes
Ostrava-Jih, Dům umění Ostrava

Václav Neckář a Filip Rácz / recitál

Dnes
Ostrava-Mariánské hory, DK Akord, Ostrava

ChacharNet s.r.o.
Ostrava-město
od 106 Kč do 150 Kč

Detail

INVOLVEX TRADE s.r.o.
Ostrava-město
od 17 800 Kč

Detail

HUSA Restaurant s. r. o.
Ostrava-město
od 16 100 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků