Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Bude play-off? Omlazený tým HC Vítkovice Ridera opět chtějí postoupit

  • Ostrava,

Turbulentní změny zažil hokejový klub Vítkovice Ridera během letního období. Nejen že odešla řada zkušených hráčů, ale některé odchody dokonce doprovázely mediální přestřelky. Přesto chtějí svěřenci trenéra Jakuba Petra opět postoupit do play off.

V minulé sezoně Vítkovice vypadly už ve čtvrtfinále, pozdější mistr z Třince je smetl 4:0 na zápasy. Od té doby odešla z kádru řada zvučných jmen – Bartošák, Lev, Kucsera, Tybor a také kapitán Rostislav Olesz. Vítkovický tým se omladil a bude se snažit o agresivní bruslivý hokej.

„Když se podíváte na soupisku, tak tam najdete hodně mladých kluků. Ale podle mě mají už dost zkušeností, abychom se mohli porvat o play off,“ říká kapitán HC Vítkovice Ridera Jan Výtisk.

Trenér Jakub Petr dobře ví, kde měl jeho tým největší slabiny a jaký hokej by měl předvádět.

„Měli jsme rezervy v přesilovkách a v produktivitě. Teď máme dobře natrénováno a věřím, že budeme hrát líbivý agresivní hokej,“ věří Jakub Petr, trenér HC Vítkovice Ridera.

Věkový průměr je méně než 24 let, přesto se chtějí Ostravané jakýmkoliv způsobem probojovat do play off, to je hlavní cíl. Vítkovice začínají sezonu už tento pátek doma s Olomoucí, za kterou nastoupí i bývalý kapitán Olesz.
LogTech, s.r.o., Střední Čechy, Morava
Ostrava
od 35 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail

RADOST-STAVBY s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 18 500 Kč/měsíc

Detail

IBEX Security s.r.o., Moravská Ostrava
Ostrava
od 16 800 do 21 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků