Bude play-off? Omlazený tým HC Vítkovice Ridera opět chtějí postoupit

  • 8:46,
  • Ostrava,

Turbulentní změny zažil hokejový klub Vítkovice Ridera během letního období. Nejen že odešla řada zkušených hráčů, ale některé odchody dokonce doprovázely mediální přestřelky. Přesto chtějí svěřenci trenéra Jakuba Petra opět postoupit do play off.

V minulé sezoně Vítkovice vypadly už ve čtvrtfinále, pozdější mistr z Třince je smetl 4:0 na zápasy. Od té doby odešla z kádru řada zvučných jmen – Bartošák, Lev, Kucsera, Tybor a také kapitán Rostislav Olesz. Vítkovický tým se omladil a bude se snažit o agresivní bruslivý hokej.

„Když se podíváte na soupisku, tak tam najdete hodně mladých kluků. Ale podle mě mají už dost zkušeností, abychom se mohli porvat o play off,“ říká kapitán HC Vítkovice Ridera Jan Výtisk.

Trenér Jakub Petr dobře ví, kde měl jeho tým největší slabiny a jaký hokej by měl předvádět.

„Měli jsme rezervy v přesilovkách a v produktivitě. Teď máme dobře natrénováno a věřím, že budeme hrát líbivý agresivní hokej,“ věří Jakub Petr, trenér HC Vítkovice Ridera.

Věkový průměr je méně než 24 let, přesto se chtějí Ostravané jakýmkoliv způsobem probojovat do play off, to je hlavní cíl. Vítkovice začínají sezonu už tento pátek doma s Olomoucí, za kterou nastoupí i bývalý kapitán Olesz.
Aktivní senior / výtvarná dílna

Dnes 10:00 - 22:20
Ostrava, DK Akord, Ostrava

Alena Mornštajnová: Tiché roky / beseda

Dnes 16:00 - 22:20
Ostrava, Dům knihy KNIHCENTRUM, Ostrava

Ledax Ostrava o.p.s.
Ostrava-město
od 30 000 Kč

Detail

Štefan Škorvaga s.r.o.
Ostrava-město
od 17 000 Kč

Detail

Dětský domov Úsměv a Školní jídelna, Ostrava-Slezská Ostrava, Bukovanského 25, příspěvková organizace
Ostrava-město
od 17 780 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků