Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vlna solidarity. Lidé chtějí pomoct rodinám obětí a zraněným po útoku ve FNO. Jak přispět?

  • Ostrava,

Kdy bude vyhlášena finanční sbírka na podporu rodin obětí útoku? Jedna z nejčastějších otázek, na které se brzy po vyjasnění situace okolo útoku ve FNO začali ptát lidé nejen v Moravskoslezském kraji. Sbírku počínaje středou 11. prosince vyhlásila FNO, plánuje ji také Vězeňská služba ČR ve spolupráci s odboráři.

SBÍRKA A TRANSPARENTNÍ KONTO FN OSTRAVA

"Tragická událost, která se stala 10. prosince 2019 ve Fakultní nemocnici Ostrava, vyvolala mezi veřejností obrovskou vlnu solidarity. Občané, státní i soukromé organizace a další subjekty chtějí finančně podpořit pozůstalé a oběti útoku. FN Ostrava proto vyhlásila veřejnou sbírku a zřídila transparentní bankovní účet číslo: 73030761/0710. Dárci mohou na tento sbírkový účet přispívat do 31. 3. 2020. Děkujeme! O stavu sbírkového účtu budeme pravidelně informovat na www.fno.cz," píše v tiskové zprávě vedoucí Oddělení komunikace FNO Petra Petlachová.


SBÍRKU VYHLAŠUJE I VĚZEŇSKÁ SLUŽBA

Finanční sbírku plánuje vyhlásit také Vězeňská služba ČR ve spolupráci s Nezávislým odborovým svazem PČR. Podle dostupných informací by měla začít v pondělí 16. prosince 2019 a trvat by měla do 15. února 2020. 

„Nesmírně mě zarmoutila dnešní zpráva o střelbě a jejích obětech v ostravské nemocnici, mezi kterými jsou dva naši kolegové. Vyjadřuji upřímnou soustrast rodinám našich kolegů,“ uvedl v úterní tiskové zprávě generální ředitel Vězeňské služby ČR Petr Dohnal. „Nelze najít slova, kterými bych vyjádřil bolest, kterou pociťují ve chvíli, kdy se jim jejich blízcí již nikdy nevrátí domů. Pro vězeňskou službu je dnešek dalším černým dnem v letošním roce,“ dodal.
Barrák music hrad: ZBIGNIEW CZENDLIK / talk show

Zítra
Ostrava-Centrum, Slezskoostravský hrad, Ostrava

Barrák music hrad: ANNA K.

16.07. 20:00
Ostrava-Mariánské hory, Slezskoostravský hrad, Ostrava

Barrák music hrad: DAVID KOLLER

17.07. 20:00
Ostrava-Mariánské hory, Slezskoostravský hrad, Ostrava

HUSA Restaurant s. r. o.,
Ostrava
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

TEPLOTECHNA Ostrava a.s.; Ostrava
Ostrava
od 22 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

SATON s.r.o. - Ostrava
Ostrava
od 19 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků