Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Sezóna sdílených kol v Ostravě sotva začala a zloděj už chtěl jedno ukrást. Vše zachytila kamera

  • Ostrava,

Při monitorování jedné z lokalit v Ostravě-Zábřehu si strážník na kameře všiml podezřelého muže, který se nacházel u stanoviště sdílených kol. Po bližším pohledu uviděl, jak se muž pokouší jedno ze stojících kol poškodit. Okamžitě proto na místo vyslal nejbližší hlídku kolegů.

Pětatřicetiletý muž se v úterý 3. března 2020 v noci chtěl projet bez placení na sdíleném kole ulicemi Ostravy-Zábřehu. Zachytila ho kamera a přivolaným strážníkům muž už nestačil prchnout.

"Muž, který poškozoval kryt zadního kola, strážníkům k celé situaci uvedl: „Chtěl jsem ten kryt kola sundat a projet se.“ Důvodem byla podle jeho slov skutečnost, že neměl jak za využití jízdního kola zaplatit. Pro podezření ze spáchání přestupku proti majetku byla celá událost zadokumentována a předána správnímu orgánu k projednání. Kolo bylo následně předáno majitelům," okomentoval případ mluvčí ostravských strážníků Michael Beneš.

Podle strážníků se nejedná o ojedinělý případ. Loni například strážníci našli sdílená kola poškozená a u jednoho dokonce chyběla obě kola.

zdroj: Městská policie Ostrava


Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků