Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Seniorce doma vybuchla plynová bomba. Z hořícího bytu ji vytáhli policisté

  • Ostrava,

Bleskurychlý zásah předvedli ve čtvrtek dopoledne ostravští policisté. V jednom z bytů v ulici Dr. Malého vybuchla 75leté seniorce propan-butanová lahev a vzápětí začalo hořet. Hlídka, která byla na místě jako první, vyrazila dveře a bezbranné a popálené ženě zřejmě zachránila život.

VIDEO: POLICIE ČR

Jsou to právoplatní hrdinové! Vyběhli do druhého podlaží, vykopli dveře a za nimi našli naříkající ženu. "Kde?! Tady, leží na zemi!“ hlásil policista, který se dostal dovnitř jako první. Během několika sekund už ji spolu s kolegy vynášeli z hořícího bytu. "Tři, dva, jedna, pojďme! Jedem, jedem!“ Venku ji předali záchranářům a vzápětí evakuovali nájemníky z ostatních bytů. O požár se mezitím rychle postarali hasiči.

"Žena ročník 1945 se nadýchala zplodin a utrpěla popáleniny na rukou. Celkem bylo evakuováno deset osob,“ řekla policejní mluvčí Eva Michalíková.

Příčinou výbuchu byla zřejmě neodborná manipulace s propan-butanovou lahví. Policisté proto zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu obecné ohrožení z nedbalosti.
Trhy, co se hledají - nekomerční farmářské trhy

Zítra
Ostrava-Poruba, Havlíčkovo nábřeží, Ostrava

SPOLU - Hravé odpoledne pro rodiny s dětmi / Akce s ČPZP

16.08. 13:00
Ostrava-Poruba, Bělský les, Ostrava

Dětské Divadelní Dovádění v Amfiteátru u Vily na Landeku

16.08. 13:00
Ostrava-Mariánské hory, Landek, Ostrava

SMOLO Recycling s. r. o.-
Ostrava
od 32 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

SMOLO Recycling s. r. o.-
Ostrava
od 28 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků