Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Měl vytáhnout nabitou pistoli a hrozit že zabije bývalou přítelkyni i jejího kamaráda. Policie ho zadržela do pěti minut

  • Ostrava,

Nebezpečné vyhrožování s pistolí v ruce museli řešit policisté v Ostravě-Hrabůvce. 37letý muž tam měl vyhrožovat zabitím své bývalé přítelkyni i jejímu kamarádovi. Policisté ho zadrželi na autobusové zastávce s pistolí za pasem, ukázalo se, že je plynová, ale i přesto teď muži hrozí až tříleté vězení.

Policejní hlídky zalarmoval minulý týden telefonát na linku 158. Zoufalá žena v něm tvrdila, že její bývalý přítel měl před chvílí s nabitou pistolí vyhrožovat jí i jejímu kamarádovi zabitím. "Nejdříve se zbraní v ruce měl udeřit do stolu a poté ji měl namířit směrem k poškozeným se slovy, že je stejně zabije," řekla policejní mluvčí Eva Michalíková.

Trojice spolu přitom předtím popíjela u ženy v bytě alkohol, navíc se mezi sebou zřejmě pohádali. 37letý muž nikomu neublížil, ale jakmile dvojici vyděsil, okamžitě z bytu odešel. Přivolaní policisté byli na místě do pěti minut. "Na základě podrobného popisu muži zákona podezřelého zadrželi na autobusové zastávce i s pistolí, kterou měl na opasku. Při následném ohledání bylo policisty zjištěno, že se jedná o plynovou pistoli," pokračovala policejní mluvčí. 

Policistům u výslechu řekl, že si ji koupil na internetu pro svou ochranu. "Muž byl obviněn ze spáchání přečinu nebezpečné vyhrožování, za to mu nyní hrozí trest odnětí svobody až na tři léta." uzavřela Michalíková.
Barrák music hrad: HORKÝŽE SLÍŽE, ZAKÁZANÝOVOCE

Dnes
Ostrava, Slezskoostravský hrad, Ostrava

Letní kino Amfi: NÁRODNÍ TŘÍDA

Dnes
Ostrava-Slezská Ostrava, Letní kino Amfi

Witkowitz Mechanica, a.s.,
Ostrava
od 23 000 do 26 000 Kč/měsíc

Detail

UNIGEO a.s.- Ostrava
Ostrava
od 23 000 Kč/měsíc

Detail

AWT Rekultivace a.s., Ostrava - Zárubek
Ostrava
od 20 000 do 22 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků