Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Kadeřnictví a holičství v Ostravě praskala ve švech. Kdo neměl objednávku, neměl šanci

  • Ostrava,

Snad téměř každý se těšil na pondělí 11. května z netradičního důvodu. Otevírala se totiž holičství a kadeřnictví a tak jsme si mohli po dvou měsících konečně zase nechat ostříhat vlasy, oholit vousy a nebo třeba nabarvit šediny. Lidé vzali kadeřnictví útokem a kdo neměl objednávku, musí ještě vydržet.

Barbershop Alessandro v Ostravě - Zábřehu se hned ráno po otevření zaplnil do posledního místa zákazníky. Šéf dokonce v předstihu přidal jedno křeslo navíc, protože nával samozřejmě očekával. Zájem o stříhání a holení byl obrovský a kdo se neobjednal dopředu, neměl vůbec šanci. "Jakmile jsme dali vědět dopředu, že budeme otevírat, ten nával byl obrovský. Emaily chodily jeden za druhým a zaplnilo se to tak, že máme 250 lidí na týden, takže máme 50 lidí denně a je to šílené," popisuje majitel Barbershopu Alessandro.

Pro všechny byly novinkou roušky a holiči mají i štíty. Klienti si samozřejmě roušky sundávají při holení. Období kšiltovek a neupravených vlasů končí. Zvládli jsme to. "Tím, že byla ta karanténa, tak se to dalo zvládnout, ale to stříhání s rouškou je velice nepříjemné," říká jeden z klientů a další se směje: "Snažil jsme se vypadat nějak k světu, ale bylo to den ode dne horší." 

Pro holiče je práce samozřejmě náročnější. V pondělí bylo teplo, ale dá se očekávat, že může být i mnohem hůře. "Je v tom vedro, ale co se dá dělat, musíme to vydržet," potvrzuje jeden z nich a další říká: "Mám úplně mokré čelo, ale zatím vidím, zatím se mi to nemlží."  

Na víkend připravil Alessandro dárek pro všechny záchranné složky. Jejich členové se mohu přijít nechat ostříhat zadarmo. 
T-DIRIT s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 16 800 Kč/měsíc

Detail

RADOST-STAVBY s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 18 500 Kč/měsíc

Detail

SNABYTEK COMPANY s.r.o.*
Ostrava
od 130 do 180 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků